СЕРІАЛ «ПАПАНЬКИ» СТАВ НАЙКРАЩИМ СЕРІАЛОМ В УКРАЇНІ ЗА ВЕРСІЄЮ ГЛЯДАЧІВ

Сайт delo.ua у партнерстві з «Медіа Група Україна» втретє запустили рейтинг «Знято в Україні». У ньому брали участь 43 серіали українського виробництва, а перемогли «Папаньки-2»!

Другий сезон «Папаньок» мав приголомшливий успіх. Частка фінальної серії на телеканалі СТБ склала 12,0 й очолила ТОП-програм дня!

Під час прем’єри менше ніж за тиждень перші вісім серій серіалу набрали 10 000 000 переглядів на youtube-каналі «Фільми та Серіали Дизель Студіо» та тримали тверді позиції у трендах YouTube! А сумарно другий сезон глядачі подивилися понад 30 мільйонів разів! Це й не дивно, адже шанувальники обожнюють «Папаньок», переглядають улюблені епізоди та з нетерпінням чекають на третій сезон улюбленого серіалу.

Глядачі підтримували проект упродовж усього періоду голосування. І з відривом у кілька тисяч голосів сьогодні «Папаньки-2» офіційно кращий серіал, знятий в Україні. Вчора відбулася онлайн-церемонія нагородження, на якій сценаристи проекту Андрій Трубніков і Денис Алістратов отримали символічну тарілку переможця. Команда «Дизель Студіо» відсвяткувала цю подію по-сімейному — разом! Шеф-редактор подякував усім причетним за відмінну роботу, а глядачам  — за підтримку:

— Це наша спільна перемога з глядачем! Без їхньої підтримки ми б не впоралися. Не було б ані серіалу, ані цієї перемоги, якби не вони. Тому ми дякуємо кожному, хто дивиться «Папаньок» і голосував за них, — радіє шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар. — Що я бачу, ми знімаємо продукт, який люди дивляться та переглядають. Це чудово!

Єгор Крутоголов впевнений, що серіал чекає успіх і надалі:

— Ми подолали чималий шлях, щоб те, що знято в Україні, дивилися не тільки у нашій країні. Для цього потрібно було багато чого зрозуміти, подорослішати, завести дітей, навчитися правильно до них ставитися і потім це все перетворити на відеоконтент, який подобається людям. А найголовніше, дітям, — ділиться емоціями актор. — Сподіваюся, що «Папаньки» —це те, що залишиться після нас і на чому будуть рости наступні покоління. Я дуже радий, що ми продовжуємо знімати серіал «Папаньки» та будемо старіти у ньому разом із глядачами! (сміється) Дякую, що подарували нам цю нагороду.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Дизель Студіо» у соціальних мережах.