СП «СУПЕР ДИЗЕЛЬ» ЗНІМАЄ ЮВІЛЕЙНИЙ СЕЗОН СКЕТЧКОМУ «НА ТРЬОХ»

Унікальний для українського телебачення проект «На Трьох» продовжений на 10 і 11 сезони. Нові серії знімаються двома мовами – українською для телебачення та російською для Інтернету.

Уже п’ять років знімальна група та вся команда «Дизель Студіо» працюють над улюбленим скетчкомом українців – «На Трьох». Ювілейний – десятий сезон – знімають режисер Олександр Тименко, оператор-постановник Юрій Мітальов і керівник проекту Наталія Каптан.

Аналогів цьому проекту в Україні немає. Це єдиний скетчком, який існує так довго та посідає лідируючі позиції у телерейтингах.

А минулої п’ятниці був кращий старт за всю історію проекту. Прем’єрна серія сьомого сезону взяла рейтинг 4,04. Це рекорд, на який уся команда працювала п’ять років. Шеф-редактор «Дизель Студіо” Олексій Бланар розповідає, що завжди вірив в успіх:

– Це дуже знаковий проект для нас. Колись ми прийшли на канал з ідеєю скетчкома «На Трьох»,з упевненістю, що принесли «вічний» проект. Я скромно прогнозував мінімум 7, а краще 10 сезонів. І ось сьогодні стартують зйомки ювілейного сезону «На Трьох», а за ним буде і одинадцятий. Бажаю всім кайфануть від цього проекту! Бо глядачам подобається дивитися, як десятеро дорослих людей від душі бешкетують на екрані. Продовжуємо у тому ж дусі!

ЩО НОВОГО ЧЕКАЄ ГЛЯДАЧІВ?

Творці обіцяють, що нові сезони будуть ще крутішими, смішнішими та цікавішими. У зйомках задіяні усі десять акторів «Дизель Студіо” та улюблені діти глядачів – Льоша Сморігін і Кіра Подольська. Також будуть запрошені зірки. А головним сюрпризом стануть нові локації, найближча з яких – хімчистка.

– Я вже в очікуванні нових образів, відкриттів і непередбачуваності, які будуть у сезоні. Іноді те, що вигадують наші автори, для нас велика несподіванка! – ділиться враженнями Маруся Грицук.

Усі актори та знімальна група на майданчику налаштовані на роботу, для багатьох цей проект один з улюблених:

– Я люблю «На Трьох» за те, що ми, актори, тут виявляємо свої авторські здібності. Нам дозволяють імпровізувати, що тільки позитивно впливає на результат! – розповідає Євген Сморігін. – За один сезон я граю близько 185 бабусь і кожна з них – інакша.

І це правда. На будь-який локації є постійні персонажі, але до них завжди додаються все нові і нові герої. Актори за знімальний період створюють сотні образів разом із костюмерами, гримерами та сценаристами. Ювілейний сезон не стане винятком! Олексій Бланар впевнений, що він буде особливим:

– Знаю, що успіх так довго супроводжує нас, тому що ви постійно вигадуєте щось нове і насолоджуєтеся процесом. Це заслуга всієї команди. Знімальній групі бажаю не припиняти шукати нові рішення, а акторам – не втрачати запалу, відчайдушності та іронії. Зробимо десятий сезон незабутнім! 

Поки знімаються нові сезони скетчкому «На Трьох», не пропустіть прем’єрні серії 7 сезону щоп’ятниці о 23:00 і о 23:30 на ютуб-каналі «Дизель Студіо”!