ДОВГООЧІКУВАНЕ ПІДКРІПЛЕННЯ: ДО САШІ БЕРЕЖКА ПРИЇДУТЬ БАТЬКИ!

Тривають зйомки ситкому «Вижити за будь-яку ціну». Тепер у Саші з’явиться підмога у його боротьбі за виживання.

Шанувальники чекали цього давно! Нарешті у протистоянні зятя та тещі з’явиться противага — Валентина та Вадим Бережки –  батьки Сашка. На ці ролі художня рада проекту затвердила акторів Костянтина Лінартовича та Ірину Грищенко.

За сюжетом ці Бережки з… Миколаєва! На порозі квартири Саші та Вікі вони з’явилися з жовтим кріслом і моделлю корабля.

 Мама — гастроентеролог, тато — колишній моряк. Обоє дуже інтелігентні люди, шалено люблять свого єдиного сина. Хто б міг подумати, що Сашко з такою благополучної сім’ї! А ще вони дуже спонтанні. Їхній приїзд для всіх буде повною несподіванкою. Причина — у будинку Бережків-старших труять тарганів:

— Знали б вони, які паразити живуть у нас! — сміється Олександр Бережок.

Тепер героїв «Вижити за будь-яку ціну» чекає ще більш веселе життя — три абсолютно різні сім’ї, які змушені уживатися в одній квартирі. Адже Микола Петрович так і не закінчив ремонт…

— На перший погляд здається, що ми нагрянули у гості через незручності вдома. Але насправді ми з дружиною приїхали у розвідку, — зізнається виконавець ролі Вадима, актор Костянтин Лінартович. — Як наш син живе у Києві? В яких умовах росте онук? Ми дуже давно їх не бачили! І у цій розвідці дізнаємося багато цікавого, — інтригує артист.

— Моя героїня — дуже освічена жінка, — розповідає Ірина Грищенко. — Вона гастроентеролог і дієтолог. Коли Валентина побачить, що на кухні готує Галина Федорівна і як багато п’є сват, вона буде шокована! Конфліктів на цьому ґрунті не уникнути. До того ж вона з тих матерів, хто залюблює синів. Для неї Бережок завжди Сашенька. Що погано для нього, для неї — виклик! А чоловік у Валентини чудовий, в усьому підтримує …

— Вадим — підкаблучник! — посміхається Костянтин Лінартович. — Але, з іншого боку, це персонаж, що не викликає нарікань. Він дуже добрий, слухняній та правильний. І все —завдяки виховання дружини!

Посміхатися глядачі будуть все частіше, спостерігаючи за тим, наскільки різні Петрович (актор Микола Боклан) і Вадим (актор Костянтин Лінартович). Непитущому свату доведеться якось уживатися з веселим Петровичем! А Валентина (Ірина Грищенко) буде дуже незадоволена ставленням Галини Федорівни (Віталіна Біблів) до її любого Сашка. Незмінною сполучною ланкою для всієї родини залишаться Віка, яка буде намагатися всіх примирити, та Льошка —улюблений онук і син.

Хто кого перевиховає? Чи виживуть родичі в одній квартирі? І хто все-таки улюблені бабуся та дідусь у Льошки? Побачимо у нових серіях.

Вже скоро прем’єра другого сезону серіалу «Вижити за будь-яку ціну». Стежте за новинами на сайті dizelstudio.com і на офіційних акаунтах «Студії»!