ЄГОР КРУТОГОЛОВ ПОДІЛИВСЯ РАДІСНОЮ НОВИНОЮ — ЙОГО СИН ВИГРАВ ПЕРШИЙ ЕТАП КУБКА УКРАЇНИ З КАРТИНГУ

В Україні стартував гоночний сезон. Лев Крутоголов завоював абсолютну перемогу на першому етапі Кубка України! Про це у своїх соціальних мережах із гордістю розповів Єгор Крутоголов.

Старший син художнього керівника та актора «Дизель Студіо» Лев виграв усі заїзди у класі MINI International на першому етапі Кубка України з картингу — він переміг у кваліфікації, двох гоночних хітах і в суперфіналі з відривом від 2-го місця у 8 секунд!

Змагання проходили у Полтаві, на стадіоні «Лтава». Батьки Льови активно підтримували його на трибунах. Днями актор «Дизель Студіо» опублікував яскраве фото з сином і розповів, що дуже пишається ним і не менше переживав за нього під час заїздів:

«Найбільш нервовим моментом для нас виявилася, як не дивно, кваліфікація. Вона триває 10 хвилин. Коли всі виїхали на трек, Льова не з’явився. Я, сидячи на трибуні, розумів, що команда щось задумала, але все одно дуже нервував. Витримав 5 хвилин і побіг у передстартову зону, щоб з’ясувати, чому його не випускають?! Але у цей час Лев з’явився на трасі, проїхав 3 кола, поставив рекорд у своєму класі та повернувся у бокси… Красиво!»

Незважаючи на тривалу перерву у тренуваннях через карантин, Лев Крутоголов у відмінній формі. Попереду його чекають наступні етапи Кубку України та національного Чемпіонату. Нагадаємо, 2017 року 7-мирічний Лев взяв титул Чемпіона України, а у 2018 виграв Кубок України. Бажаємо гонщику тільки перемог і надалі!

Стежити за новинами з життя акторів «Дизель Студіо» можна на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Студії» у соціальних мережах.