ДИЗЕЛЬ НОСТАЛЬЖІ: ОЛЕКСАНДР БЕРЕЖОК РОЗПОВІВ ПРО БІЙКИ У ДИТСАДКУ

Впізнали? Так, це наш Саша Бережок у рубриці «ДИЗЕЛЬ НОСТАЛЬЖІ». Тут йому лише три роки. Фото зроблено у дитячому садку з його найулюбленішою іграшкою.

– Я дуже любив цього зайчика, і у садку ніхто не мав права його чіпати, окрім мене. Того, хто порушував це правило, я обов’язково бив. Зайця боялися чіпати навіть виховательки та прибиральниці: от де я його поставив, там він і мав стояти, – з усмішкою розповідає Сашко.

Цікаво, що бився наш актор не лише через зайця.

– Я забіяка був винятковий. Не знаю чому. І зараз, дивлячись на свого молодшого сина, я не дивуюсь, у кого він такий вдався – баламут, – сміється Сашко. – У мене постійно була якась метушня з дітьми. Але я не був вередливим. Мене не часто карали вихователі. Пам’ятаю, що у дитсадку був ще один хлопчик, з яким я конкурував. Ми кілька разів з ним билися, але в якийсь момент зрозуміли, що все це марно. Тому поділили садок на дві частини: мою та його.

Оце так історія! А у вас які спогади з дитячого садка? Діліться у коментарях і чекайте на нашого наступного героя у #дизельностальжі.