ВИНАХІДНИК ЕЛІКСИРУ МОЛОДОСТІ ТА ДИРЕКТОР ТРАКТОРНОГО ЗАВОДУ: КИМ ХОЧУТЬ БУТИ ДІТИ «ДИЗЕЛІВ»?

Ким ти хочеш бути? Одне з найпопулярніших запитань, які ставлять дітям. Чи можете ви пригадати, що відповідали на нього? Хотіли бути вчителем, лікарем чи поліцейським? Сучасні діти вже не мріють про таку банальщину! Ким себе бачать діти «Дизелів» – про найнеймовірніші професії читайте далі.

АКІМ, СИН МАРУСІ ГРИЦУК

Акторка «Дизель Студіо» Маруся Грицук гордо заявляє: її 10-річний син Акім хоче стати винахідником.

– Він хоче винайти еліксир молодості, щоб мама та тато були молоді та здорові, – з усмішкою розповідає Маруся.

Але це не єдина ідея, яку хлопчик планує втілити у життя.

– Акім мріє розробити систему, щоб підковдра сама себе збирала. А ще можливість ділитися з друзями зарядом батареї, щоб мама могла додзвонитися, – ділиться актриса.

Ось це плани!

ГЛІБ І ЛУК’ЯН, ДІТИ ОЛЕКСАНДРА БЕРЕЖКА

Один директор тракторного заводу, а другий просто сильний. Діти актора Олександра Бережка також обирають нестандартні професії. Причому змінюються вони мало не щодня.

– У плані вибору професій вони дуже мінливі. Все залежить від їхнього заняття. Наприклад, Гліб любить малювати. І не банальні дитячі картинки, а справжні креслення! Нещодавно він вигадав і приніс креслення електростанції, яка працюватиме від звуку, та сказав, що хоче бути винахідником, – розповідає Олександр Бережок.

Перед цим Гліб планував стати кухарем та директором тракторного заводу, що теж дуже цікаво та нестандартно. А ось молодший Лук’ян достеменно знає не ким хоче бути, а яким.

– Лук’ян хоче бути сильним, – коротко відповідає Бережок-старший.

Для цього хлопчик активно займається спортом: ходить на карате та футбол. Можливо, у майбутньому стане відомим спортсменом. Тато готовий підтримати будь-який вибір.

ОЛЕКСАНДРА, ДОЧКА ДМИТРА ТАНКОВИЧА

Дочка Дмитра Танковича Олександра теж перебирає безліч професій та майже щодня наново вирішує, ким буде.

– Якщо у п’ять років вона хотіла бути фігуристкою, кондитером, поліцейською та гімнасткою, то зараз туди ще додаються програміст (після знайомства з грою Minecraft), також хоче бути артисткою, яка виступає на полотнах. Зараз у її арсеналі близько 15 різних професій, – ділиться Дмитро Танкович.

Але ці професії Саша розглядає неспроста. Кондитером хоче стати, бо любить куховарити з мамою. Фігуристкою – тому що тривалий час займалася фігурним катанням. А от ідею стати поліцейською підказав тематичний фільм.

– Я гадаю, їй ще зарано обирати професію. Почекаємо-побачимо. Ми їй нічого не рекомендуємо, не впливаємо на її рішення. Нехай вона сама вирішує, що їй цікаво та чим хоче займатися. Ми з дружиною зі свого боку зробимо все, щоб вона мала всі можливості для втілення бажань. Особисто я бачу Сашу щасливою людиною, а ким вона працюватиме – це не має значення, – резюмує Дмитро Танкович.

ЛЬОША СМОРІГІН, СИН ЄВГЕННЯ СМОРІГІНА

А от наймолодший актор «Дизель»-сім’ї Льоша Сморігін уже визначився зі своєю майбутньою професією. Неважко здогадатися, що хлопчик хоче стати професійним актором. Це й не дивно – з таким зірковим прикладом у сім’ї.

– Тато мені нічого не нав’язував. Просто запропонував якось спробувати знятися й мені сподобалося, – розповідає хлопчик.

Вже й не порахуєш, скільки годин Льоша відпрацював на знімальних майданчиках та сцені «Дизель Шоу». Його не лякає кількість роботи та тексту, який потрібно вивчити до зйомки. Із цим допомагає мама. А ось свої гонорари артист-початківець не витрачає.

– Відкладаю на акторську школу в Америці чи на машину, – відповідає Сморігін-молодший.

Погодьтеся, непоганий внесок у майбутнє як у першому, так і у другому випадку.

Треба віддати належне нашим акторам – вони повністю довіряють своїм чадам у їхньому виборі та підтримують юних мрійників. Але не всі батьки такі, а традиція обирати майбутнє дітям за них самих все ще жива. Саме про це ми пожартуємо у новому випуску «Дизель Шоу» вже у п’ятницю о 20:10 на нашому ютуб-каналі. Дивіться, смійтеся та робіть правильні висновки.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.