СЕКРЕТИ КРАСИ ВІД ДІВЧАТ-«ДИЗЕЛІВ»

Спеціально до Міжнародного дня краси актриси «Дизель Студіо» ексклюзивно поділилися б’юті-ритуалами, які допомагають їм постійно бути у прекрасній формі.

Актриса Вікторія Булітко вважає, що запорука жіночої краси та молодості у генетиці та дисципліни.

– Я вдячна батькам за прекрасні гени, але все одно щодня працюю над собою. Після пробудження очищаю обличчя, наношу денний крем, крем для очей та для тіла. Якщо є час, то до виходу з дому ходжу у масці для обличчя. Увечері повторюю – це мій стандартний догляд. Дуже круто працює масаж обличчя: я пройшла курс і отримала від оточуючих чимало компліментів моїй шкірі. Обов’язково п’ю вітаміни, іноді роблю мезотерапію. А у повсякденному житті зазвичай ходжу без косметики, – поділилася Вікторія Булітко.

Секрет привабливості від блондинки Яни Глущенко дуже простий.

– Я практично нічого не роблю, хіба що зволожую обличчя, і то не завжди. Або забуваю, або у мене немає на це часу, ну або я лінуюся. Але завжди наношу крем з SPF, і не тільки влітку. Бо сонце корисне в обмежених кількостях, а надлишок його тільки прискорює процеси старіння, – каже Яна.

Мама чотирьох дітей Маруся Грицук обов’язково кілька разів на місяць відвідує лазню.

– Я змішую сіль із медом, наношу на тіло та в парну! А після пірнаю з головою у холодну купіль. Це допомагає мені тримати у тонусі і шкіру, і тіло. Поліпшується колір обличчя, зникають сліди втоми та недосипання. Раджу!

Актриса Юлія Мотрук використовує для догляду за собою органічну косметику.

– Ми цього року побували на йодовому озері й там чоловік набрав для мене блакитної глини. І тепер у вихідний день я обов’язково роблю маску з блакитної і, що важливо, натуральної глини – самі бачите результат! Для мене б’юті-процедура – це похід до остеопата. Адже від спини безпосередньо залежить весь зовнішній вигляд, – ділиться Мотря.

І все дівчата-«дизелі» впевнені, що головний їхній секрет – щирий сміх, адже це робить їх щасливішими та красивішими. Ви теж можете відвідати такі процедури – 8 і 9 жовтня на концертах «Дизель Шоу».

 Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.