ЧИ ІСНУЄ ЖІНОЧА ДРУЖБА – ОДКРОВЕННЯ ВІКТОРІЇ БУЛІТКО

Актриса «Дизель Студіо» Вікторія Булітко на своїй сторінці в Інстаграм вразила підписників відвертими думками про те, що лише нещодавно зрозуміла, наскільки цінна жіноча дружба.

У новому випуску «Дизель Шоу» актриса зіграє у номері про подруг, які зібралися на дівич-вечір. Компанію їй складуть Яна Глущенко та Маруся Грицук. Але сама Віка тільки нещодавно сама стала влаштовувати посиденьки з подружками.

– «Пусть говорят, что дружбы женской не бывает…» Зізнаюся, я й сама тривалий час була прихильницею цієї теорії, – зізналася Вікторія Булітко.

Практично все життя актриса більше спілкувалася з чоловіками, з дитинства проводила час з братом.

– Поняття жіночої дружби знайшло для мене сенс не так вже давно – перед «Дизелем», в останні роки мого служіння у театрі на Подолі. А в один момент ми стали збиратися з дівчатками. І я почала отримувати величезне задоволення від цього, адже обмін жіночими енергіями – це дуже важливо.

Вікторія зізналася, що й сьогодні у неї не надто багато справжніх подруг.

– Але вони є, і вони прекрасні. А найголовніше – я можу їм довіряти. Віднедавна і мама приєдналася до них, раніше у мене все-таки ще був поділ на «подружок» і «маму». Але зараз все по-іншому, – додала актриса.

Дивіться неймовірно смішну прем’єру «Дизель Шоу» вже сьогодні о 20:10 на телеканалі ICTV.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.