АКТРИСИ «ДИЗЕЛЬ СТУДІО» ПОДІЛИЛИСЯ АРХІВНИМИ ФОТО З ВИПУСКНИХ

Актриси «Дизель Студіо» Яна Глущенко, Маруся Грицук і Юлія Мотрук згадали свої випускні вечори та поділилися ексклюзивними фото. 

У Яни Глущенко дуже теплі спогади про цю подію. До свята актриса готувалася ґрунтовно. 

– Класний у нас був випускний! Я дуже довго обирала собі сукню, але зараз я від неї, звісно, не у в захваті. (сміється) А ще перед випускним мені вискубали та пофарбували брови, у результаті залишилися дві тоненькі ниточки. Мабуть, перукарка добряче психанула. Також ми готували розважальну програму – я мала вести прогноз погоди. (сміється) Спеціально купила біле простирадло, вирізала з нього мапу України та під час свята була ведучою прогнозу погоди. А ще ми святкували у ресторані, де були затемнені вікна. І через це пропустили світанок. А додому їхали на таксі, з десяток людей вмістилося в одну машину, – сміється Яна Глущенко. 

Для Марусі Грицук шкільний випускний запам’ятався як дуже щасливий день. 

– Чомусь усі дуже засмучувалися, що закінчили школу: батьки плакали, деякі дівчатка плакали, а мені навпаки було так радісно. Я щиро не розуміла, чому всі такі сумні. У мене того дня було очікування чогось масштабного та відчуття великого щастя. З приводу сукні ми не особливо морочилися, я просто взяла у подружки більш-менш пристойну. Батьки купили мені білі жахливі лаковані туфлі, які потім так і пролежали без діла. (сміється) Загалом, у нас був класичний випускний: у школі з накритими столами, з дискотекою. А потім усі пішли зустрічати світанок. За один той день клас здружився більше, ніж за всі роки навчання, – розповідає Маруся Грицук. 

Із посмішкою згадує свій випускний й актриса Юлія Мотрук.

 – У мене була дуже пишна сукня і я ледве пролізла у прохід бару, де ми святкували випускний. (сміється) Ми танцювали до ранку, а потім всі за традицією пішли зустрічати світанок. Але був і не дуже приємний момент: на урочистій частині всім учням вручали грамоти, а мені та моїй подрузі чомусь не вручили, а ми були шкільними активістками. І тут проявився мій бунтарський характер – коли моїй подрузі мер міста вручив медаль, я закричала: «Поцілуй його!» Загалом, шокувала і вчителів, і батьків, – сміється Юлія Мотрук. 

А також нагадаємо, що Вікторія Булітко вже ділилася своїми фото на особистій сторінці в Інстаграм. До речі, актриса нерідко балує фанатів класними історіями з життя та ексклюзивними світлинами.

Як би там не було, усі дівчата із задоволенням згадують це свято – останній вечір дитинства, єдиний та неповторний. 

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.