АКТОРИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ПОВЕРНУЛИСЯ З ДОВГООЧІКУВАНОГО ТУРУ ПО МІСТАХ УКРАЇНИ

Гумористи вперше після карантинної перерви у гастрольному графіку відвідали з концертами три південних міста: Одесу, Миколаїв і Херсон. Глядачі скучили за веселими «дизелівскими» концертами, тому зустріли улюбленців шквалом оплесків. 

– Нас приймали у кожному місті прекрасно! Незважаючи на те, що і нам, і публіці довелося миритися з карантинними умовами, і посадка була 2 через 2 місця, глядачі так аплодували, ніби весь зал забитий, – розповідає актриса Вікторія Булітко. 

У трьох містах «дизелі» дали по два концерти та до кожного з них гумористи підійшли індивідуально. 

– Спеціально для кожного міста ми робили кон’юнктурний вихід – придумували індивідуальну візитку. Ми дізнавалися, які є особливості, проблеми, актуальні події для кожного міста, наприклад, якийсь міст довго будують, і жартували на ці теми. Глядачам це дуже сподобалося, їм було приємно, що ми поцікавилися їхнім життям, – каже Євген Нікішин. 

Грали актори улюблені номери публіки: про батька, який опановує TikTok, з Яною Глущенко та Єгором Крутоголовим, про труднощі перекладу шансону українською мовою, де блискуче зіграли Євген Сморігін та Сергій Писаренко. 

– Сергій зі своєю імпровізацією розірвав зал у номері «Скандинавська казка», – ділиться Вікторія Булітко. 

Збиралися у довгоочікувану поїздку актори «Дизель Шоу» теж весело. Наприклад, Євгену Сморігіну довелося їхати у тур з валізою Яни Глущенко. 

 – Мої дітки з дружиною Лідою якраз поїхали на відпочинок до Туреччини, і кожному чомусь була потрібна особиста валіза. І от вони забрали всі 4 валізи, а мені нічого не залишилося. Перед туром я написав у нашу групу, тож Яна мене врятувала. Врешті-решт я поїхав з її валізою, – сміється Євген Сморігін. 

Не обійшлося без пригод і на самих концертах. 

– В Одесі за 20 хвилин до другого концерту на мене Женя Гашенко випадково розлив склянку «Коли», а я була у білій сукні. Оскільки мені не було у що переодягнутися, довелося терміново відтирати пляму. І у мене вийшло! – розповідає Яна Глущенко.

 А у перервах між концертами актори гуляли по містах туру. 

– Дуже кумедна історія сталася з нами у Миколаєві! Ми з хлопцями їли на центральній вулиці міста – Соборній. У той час там проходив марафон, і ми, звісно, підбадьорювали бігунів. У якийсь момент до нас підбігає чоловік і каже: «Зараз буде хлопець бігти, він на перше місце йде, але дуже хоче з вами сфотографуватися». І реально, зупиняється біля нас такий захеканий спортсмен, швидко фотографується та біжить далі. Уявляєте, йому не шкода було цих марафонських 5-ти секунд, щоб просто з нами сфотографуватися, – каже Олександр Бережок.

У турі актори сповна насолодилися живим спілкуванням з глядачами та вже чекають своїх фанатів на київських концертах у Палаці «Україна» 17 і 18 червня. Адже під щирий сміх улюбленої публіки набагато легше працювати.

Фото Ігор Єрмолаєв

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.