«Я КРАЩЕ ПРОКИНУСЯ МОРДОЮ У ШОКОЛАДІ, ЩО РОЗТАНУВ»: «ДИЗЕЛІ» РОЗПОВІЛИ, ЯКІ ПОДАРУНКИ ПРИНОСИВ ЇМ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

Зима – воістину найчарівніша пора року. І найбагатша на подарунки. Бо дарувати їх і, відповідно, отримувати можна вже починаючи з середини грудня. Так, йдеться про одне з найулюбленіших дитячих свят – День Святого Миколая. Що приносив під подушку добрий чарівник нашим акторам та які подарунки просять у нього діти «дизелів» – розповімо далі у матеріалі.

Виявляється, далеко не всі «дизелі» були знайомі у дитинстві зі Святим Миколаєм. Але декому з них (припустимо, що найслухнянішим) він таки залишав подарунки під подушкою. Або біля неї, як в історії Євгена Нікішина. Актор розповів, що у дитинстві дуже мріяв про настільний хокей. Женя побачив його вдома у знайомих своїх батьків і миттєво закохався у цю гру. Скільки ж було радості, коли він сам став щасливим володарем настільного хокею.

– Пам’ятаю, я прокинувся та побачив не під подушкою, а біля ліжка велику коробку – той самий настільний хокей. Здається, мені тоді було років шість, – згадує Євген. – Зараз я вже сам своєрідний провідник між Святим Миколаєм, Дідом Морозом та моїми дітьми. Хоч вони вже й дорослі (синові – 16, а донці – 13 років), але жартома ми пишемо листи цим чарівникам. Я передаю всі побажання дітей. Трохи коригую у рамках бюджету Діда Мороза.

Дмитро Танкович теж має історію з написанням листів. Його дочка Саша загадує подарунки всім дідусям, які їх можуть подарувати: Святому Миколаю, Санта Клаусу, Діду Морозу.

– Ми просимо написати її все, що вона захоче. Потім покласти цього листа у морозилку. Коли донька засинає, ми з дружиною намагаємося розшифрувати, що там написано. Іноді це не так вже і просто, тому доводиться проводити розпізнавальні заходи, – сміється Діма.

Навіщо? Та щоб Святий Миколай та Ко правильно зрозуміли запит та підготували бажаний подарунок. А сам актор зізнається, що у його дитинстві не було такої традиції. Хоча йому дуже хотілося б.

– Хотілося більше цукерок. Пам’ятаю, мама вішала їх на ялинку, зовсім небагато, і здебільшого це були карамельки. Я стояв і мучився: з’їсти цукерку та загорнути, залишивши обгортку, або не з’їсти. Це було найскладніше випробування перед Новим роком, – ділиться актор.

Більше цукерок під подушкою на День Святого Миколая – заповітне бажання Юлії Мотрук. Причому отримує вона їх і зараз – від свого чоловіка.

– Тому що прикро, коли ти вже дорослий, прокидаєшся вранці 19 числа, а під подушкою пусто. Як? Чому? Де мої солодощі? І я сказала чоловікові: «На День Святого Миколая, де хочеш, там і бери мені цукерки. Краще я прокинуся мордою в шоколаді, що розтанув, але традиції порушувати не можна, – категорично заявляє Юля.

А от Яна Глущенко має більш матеріальний запит. У її дитинстві також не було традицій святкування Дня Святого Миколая. Але зараз актриса точно знає, що у нього попросити.

– Я солодке не люблю. Нехай Святий Миколай покладе під подушку гроші, а я вже сама розберуся, що собі подарувати, – жартує Яна.

Прийняли. Передамо Святому Миколаю твоє побажання. Попросимо і завітати до нас із таким подарунком.

А ви можете побачити тематичний номер від «Дизель Шоу». З якими «подарунками» прийшли інспектори, поліцейський та пожежник до самого Святого Миколая? І чи переможе їх добрий чарівник? Вмикайте нашу зимову прем’єру та приєднуйтеся 31 грудня о 20:00 до найкращої гумористичної команди. Зустрінемо 2022 рік разом!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.