«ВДОХНУТИ ЖИТТЯ ПОВНИМ… СЕРЦЕМ»: АКТОРИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ЗУСТРІЛИСЯ З ПРООПЕРОВАНИМИ ДІТЬМИ

Сьогодні актори «Дизель Шоу» побували в Інституті серцево-судинної хірургії імені Амосова. Там вони зустрілися із прооперованими дітьми, яким просто під час запису зимового концерту передали мільйон гривень.

3 грудня під час телезйомки зимового концерту актори «Дизель Шоу» передали мільйон гривень благодійній платформі «dobro.ua». Ця сума дозволила закупити 11 серцевих імплантатів для дітей із вадами серця. На сьогодні – вже сімом з них проведено операції.

– Моя дочка скаржилася на біль у серці. Ми зверталися до нашої місцевої поліклініки, але нас перенаправили до обласної – ми самі з Херсонської області. І там уже лікарі поставили невтішний діагноз – вроджена вада серця, – не стримуючи сліз, розповідає Тетяна Миронова, мама 11-річної Поліни. – Потрібна була операція. Ми приїхали до Києва та буквально вчора нам її зробили. Сьогодні прийшли результати аналізів – все добре, тому завтра ми вже можемо їхати додому.

Актори «Дизель Шоу» прийшли відвідати своїх маленьких підопічних, вручити подарунки та познайомитися з їхніми батьками. Емоції переповнювали кожного.

– Це дуже надихає. У нас була раніше класна місія – смішити людей та продовжувати їм життя, якщо вірити теорії деяких фахівців. Але зараз, коли у нас з’явилася фінансова нагода, ми одностайно вирішили допомогти дітям. 11 людей зможуть вдихнути життя на повне серце, і це вражає, – каже художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов.

Вже наступного тижня операції проведуть ще чотирьом дітям. Актори також завітають провідати їх.

– Ми давно кажемо, що про добрі справи треба говорити голосно. Для того, щоб якнайбільше людей знали, що відбувається. Для того, щоб допомога одних була прикладом для всіх інших. Саме так вийшло в історії з акторами «Дизель Шоу». І я закликаю кожного підтримати нашу акцію «Врятуй серце» навіть однією гривнею, – каже директор благодійної платформи «dobro.ua» Ірина Гуцал.

«Дизель Студіо» так само передає цю естафету добра всім небайдужим. Адже разом ми зможемо врятувати у сотні разів більше дитячих сердець.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.