7 МЕТРІВ НАД СЦІНОЮ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»: ВІКТОРІЯ БУЛИТКО РОЗПОВІЛА ПРО СКЛАДНИЙ ТРЮК ПІД ЧАС КОНЦЕРТУ

31 грудня на всіх глядачів каналу ICTV чекає грандіозний подарунок – «Дизель Шоу» презентує п’ятигодинну суперноворічну програму. З перших секунд вона здивує, заворожить і… полоскоче нерви! Наша Вікторія Булітко вперше виконає складний трюк. Яка фобія розвинулася в актриси ще під час репетиції та як вона з нею впоралася на сцені – розповімо далі.

Такого на сцені «Дизель Шоу» ще не було! Ми звикли вас дивувати, але цього разу самі були здивовані. Більше того, ми просто вразилися стійкістю та самовіддачею нашої Вікторії Булітко. У Новорічному концерті їй довелося піднятися на висоту 7 метрів над сценою на величезному Місяці.

– Я пережила шок. І зрозуміла, що боюсь висоти. Я усвідомила це там, сидячи на цьому величезному Місяці, – затискаючи руки від страху, що ще не минув, ділилася Віка відразу ж після першої репетиції.

За задумом, конструкцію потрібно було підняти ще вище. Але страх просто скував Віку, і вона попросила залишити все на тому ж рівні.

– Я чесно хотіла, щоб мене підняли вище. Ми пробували. Але психологічно я не змогла цього зробити. Це дуже страшно. У мене німіє тіло. І чим довше ти чекаєш там нагорі фонограми, тим більше у тебе починає гудіти у голові, – передає свої відчуття актриса.

Але на екрані всіх цих переживань, а тим більше страху, звісно ж, не видно. Наша актриса – мегапрофесіонал. Після запаморочливого трюку Віка, наче і не було нічого, станцювала разом із колегами, а потім ще з десяток разів виходила на сцену у різних номерах.

Обов’язково вмикайте 31 грудня о 20:00 ICTV. Не пропустіть початок цього грандіозного шоу та початок нового 2022 року. Давайте святкувати разом!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.