НОВОРІЧНІ ІГРАШКИ, СВІЧКИ ТА ХЛОПАВКИ: ЯК «ДИЗЕЛІ» ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗУСТРІЧІ НОВОГО РОКУ?

Під бій курантів чи все ж таки заздалегідь: коли ви вбираєте ялинку? Дехто з акторів «Дизель Шоу” вже підготувався до святкування Нового року. Дивіться, яка краса у кожного з них вийшла у нашій невеликій добірці.

Атмосфера свята вже панує у домі Євгена Сморігіна. Актор прикрасив новорічними гірляндами двір та ялинку.

– Ми спеціально посадили перед будинком ялинку, аби щороку не рубати живу. Усією сім’єю заздалегідь прикрашаємо її вуличними гірляндами, і це має дуже гарний вигляд, – розповідає Женя.

У будинку актор також ставить ялинку, але штучну. Прикрашати її – щорічна сімейна традиція. Не відстає від свого колеги Юлія Мотрук. І помічників у неї також вистачає.

– У нас із чоловіком уже сформувалася традиція: на День Святого Миколая ми ставимо ялинку та разом її вбираємо. У цій справі допомагає наш кіт Михайло. Допомагає у сенсі – не завалює її, як люблять це робити інші коти. Справжній поціновувач свят, – пишається своїм вихованцем Юля.

Ви тільки подивіться на цю красуню, яку своїми руками створила Юля.

Рукотворну красу люблять і у домі Єгора Крутоголова. Художній керівник «Дизель Студіо» розповідає, що прикрашати ялинку заздалегідь – традиція сім’ї.

– Ми хотіли прикрасити ялинку і біля будинку – у нас велика росте, метрів 10. Але коли я дізнався, що це коштує як новий телефон – вирішив краще купити дружині новий телефон, – жартує актор. – Ми ще хочемо прикрасити терасу біля будинку та запросити друзів на свято. Буде дуже красиво та весело.

А у вас які традиції, пов’язані з ялинками? Діліться історіями у коментарях нижче.

 Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.