МІНІ-МЮЗИКЛ, НОВІ ПЕРСОНАЖІ ТА НАЙВІДОМІШІ ЗІРКИ. ICTV ПОКАЖЕ МАСШТАБНИЙ НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»

Команда «Дизель Шоу» активно готує для своїх глядачів неймовірний сюрприз – масштабний Новорічний концерт на ефір 31-го грудня. Святкові номери, новорічні пісні, десяток найвідоміших зірок, яскраві постановки, трюки та неочікувані герої – шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар поділився деякими деталями створення шоу.

«Дизель Шоу» – найрейтинговіша програма України. Це доводять цифри минулорічних рейтингів, які залишили далеко позаду всіх конкурентів. Більшість українців зустрічали Новий рік у компанії улюблених акторів під найсмішніші жарти. Цього року «Дизель Студіо» також готує масштабний п’ятигодинний концерт, що вийде у новорічну ніч на каналі ICTV.

– У нас буде купа неочікуваних фішок. По-перше, це абсолютно нові номери, написані спеціально на новорічні й актуальні теми. Бо ми завжди оперативно реагуємо на всі наші реалії та «вдаряємо» по них жартами, – розповідає Олексій Бланар.

А у новому новорічному випуску жартів буде океан! Глядачі зможуть побачити улюбленого Професора у виконанні Дмитра Танковича, а сюрпризом стане поява вже легендарної Галини Кіндратівни. Цього точно не можна пропустити! Хабалка Галя влаштує черговий скандал і гармидер – цього разу у салоні літака. Губернатори, Діди Морози, Снігуроньки, справжні дива та новорічні сюрпризи. Але чого лише варте відкриття Новорічного концерту!

– Ми готуємо, без перебільшень, шалене відкриття. Наша Вікторія Булітко виконає складний трюк. Таке у «Дизель Шоу» відбуватиметься вперше! Сам номер буде побудований у форматі справжнього мюзиклу. Тому ми просимо всіх не спізнюватися на запис концерту та вчасно ввімкнути телевізор 31 грудня, аби на власні очі побачити все це, – далі інтригує шеф-редактор «Дизель Студіо».

Особливою фішкою стануть музичні номери. Це будуть справжні постановки!

– Під одну з пісень актори вийдуть у карнавальних костюмах. Це своєрідний «камбек» у ті новорічні свята, коли дуже популярною була тема костюмованих вечірок. І кожен обирав собі якийсь цікавий костюм. У новорічному «Дизель Шоу» ви побачите хто перетвориться на Тигреня, а хто стане Мальвіною, – розповідає Олексій Бланар.

Але це ще не все! На новорічне «Дизель Шоу» завітають найвідоміші та найталановитіші зірки: Лайма Вайкуле, Олександр Пономарьов, NK, SOBCHUK, DZIDZIO, Світлана Тарабарова, Ірина Федишин, «ТІК», Аліна Гросу, Артем Пивоваров і головна прикраса новорічних свят – Вєрка Сердючка!

– До нас летить Лайма Вайкуле – ми дуже раді, що у такий непростий час нам вдасться зустрітися з нею саме на «Дизель Шоу». Вона готує великий сюрприз і побачить його той, хто прийде на концерт і ввімкне канал ICTV у новорічну ніч. Усі артисти будуть виконувати або прем’єрні хіти, або дивуватимуть унікальними постановками, які створюються спеціально для «Дизель Шоу», – ділиться подробицями шеф-редактор. – Цього року у нас найкраща зіркова палітра. Скажу чесно, після минулорічного успіху дуже багато зірок захотіли виступити у нас, але, на жаль, деяким ми змушені були відмовити. Втім, ми вже замислилися, аби наступного року організувати окремо своєрідний новорічний «Дизель-концерт».

Тож, сюрпризів вистачить для кожного.

– Ми хочемо, аби ця новорічна ніч була для всіх дуже сімейною. Щоб усім було цікаво дивитися наш концерт. Тому що «Дизель Шоу» – найсмішніше шоу країни, – резюмує Олексій Бланар.

 Не пропустіть грандіозну прем’єру 31 грудня о 20.00 на каналі ICTV.