«Я ЩАСЛИВА ВИСТУПАТИ РАЗОМ З АКТОРАМИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»: ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИЙ РІК ІЗ ЛАЙМОЮ ВАЙКУЛЕ

Незабаром ми відзначатимемо, напевно, найочікуваніше свято року. Адже у новорічну ніч усі вірять у диво, здійснення заповітних бажань і початок чогось нового. Тому відсвяткувати треба дуже весело та у гарній компанії. Такій, як «Дизель Шоу». 31 грудня на вас чекає грандіозний концерт, де зірковою гостею стане легендарна Лайма Вайкуле!

Вперше у «Дизель Шоу»! Ми дуже чекали появи на нашій сцені саме цієї артистки. І цього року все здійснилося. 2022-й глядачі каналу ICTV зустрічатимуть у компанії Лайми Вайкуле!

– Минулого року ми запрошували Лайму Вайкуле до нас у гості виступити на сцені «Дизель Шоу». Але через деякі карантинні обмеження поїздку довелося відкласти. Цього року все склалося, і це буде грандіозний сюрприз для всіх глядачів, – розповідає шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Хоча і ця зустріч могла не відбутися! Але дива існують – тепер ми це знаємо!

– В останній момент сталася аварія на злітній смузі та рейс перенесли! Наша гостя дві доби провела в аеропорту. Ми вже не сподівалися, що їй вдасться вилетіти, але сталося диво. Буквально останньої миті дали дозвіл на зліт. Ми готові були поставити виступ Лайми ближче до кінця концерту, щоб вона відпочила. Але зірка одразу вийшла на сцену, – розкриває подробиці Олексій Бланар.

Дві доби сподівалися на диво й всі наші актори. Адже вони теж із нетерпінням чекали у гості Лайму Вайкуле.

– Останні два дні ми усім колективом писали на папірці одне й те саме бажання, палили його та їли. Крім того, ми дзвонили та писали Святому Миколаю та Дідові Морозу. Все заради того, щоб сталося те, що має статися. На нашій сцені з’явиться співачка, перед якою хочу схилити голову. По-перше, я та весь наш колектив дуже любимо її творчість. По-друге, вона теж дуже хотіла опинитися тут разом із нами. Спеціально для наших глядачів чарівна, незрівняна Лайма Вайкуле, – дуже тепло розповів історію зі сцени Дмитро Танкович.

Лайма Вайкуле виконає два своїх хіти, які вже давно завоювали серця її шанувальників: «Вернісаж» та «Білі ведмеді». Під час другого номера у залі з’являться майже справжні ведмеді. Чому «майже»? Це ви дізнаєтеся, коли 31 грудня увімкнете свої телевізори.

– Я щаслива виступати разом з акторами «Дизель Шоу» на одній сцені у новорічну ніч, – поділилася за лаштунками Лайма Вайкуле. – Наступного року хочу загадати більше таких зустрічей: вам зі мною, а мені – з вами. Ну і, звісно ж, здоров’я, щастя, гарного настрою та кохання. Нехай усі наші мрії здійсняться.

Вмикайте 31 грудня о 20:00 ICTV. Дивіться найкращий новорічний концерт. Святкуйте у компанії найкращих та вірте у дива!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.