БУРАТІНО, ВОВК, ВІСЛЮЧОК І БІЛОЧКА: НАВІЩО АКТОРИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ПЕРЕТВОРИЛИСЯ НА КАЗКОВИХ ПЕРСОНАЖІВ?

На вигляд дорослі, але у душі – звичайні діти. У певних ситуаціях так можна сказати про кожного з нас. От і актори «Дизель Шоу» напередодні Нового року вирішили згадати дитинство та приміряли на себе костюми казкових персонажів. Буратіно, Вовк, Віслючок, Білочка – хто ким став і хто ким був на своїх дитячих новорічних святах – розповімо просто зараз.

Новий рік – чудова пора, щоб співати, танцювати та веселитися. Актори «Дизель Шоу» вміють це робити найкраще, і вони це вкотре доведуть 31 грудня, у нашій грандіозній новорічній прем’єрі. Один із номерів буде присвячений темі карнавалу, і з’являться у ньому наші гумористи у дуже незвичайних образах. Так Єгор Крутоголов стане Японським Імператором. Це після того, як у дитинстві його вбирали в… Індіанця.

– Так, був Індіанцем Єгором. До речі, в садочку мені не дуже подобалося моє ім’я. Певний час я просив називати себе Славком. А повертаючись до костюмів, то я ще був Зайчиком. Але взагалі мені не подобався увесь цей маскарад. На мене насильно вдягали костюми. Я ж був серйозним хлопцем. Ну, який Зайчик? Надто, коли на тебе дивиться твоє перше кохання, – по-доброму обурюється Єгор.

Так, у нашого худрука вже було перше кохання у дитячому садку. І навіть не одне!

– Дві Світланки, – відповідально заявляє Єгор. Спочатку я любив одну. Усі знали, що це дівчинка Єгора. Вона начебто погодилася, що ми з нею у стосунках. А от із другою Світланкою було складніше – на її руку та серце було багато претендентів.

Ось такі подробиці розкрилися з одного запитання! Але далі ще цікавіше. Адже інший наш актор – Євген Сморігін – зізнався, що одного разу налякав усіх дітей на новорічному святі! Ким він був?

– Мені було 25 років, я вже грав у КВК. Моя мама працювала вихователькою у дитячому садку та попросила мене взяти участь у їхньому святі – зіграти Бабу Ягу. Спочатку завдання було просте: вискочити, налякати діток, потім поговорити з доброю Лисичкою та піти. В принципі, я це і зробив. Але трохи перестарався, – розповідає Женя. – Я так налякав діток, що вони розбіглися, хто куди. Їх довелося ловити по всій території, заспокоювати й таке інше. Звісно, свято було зіпсовано. Мама мені подякувала за допомогу, але більше ніколи не кликала когось грати.

Добре, що у нашому номері Женя грає доброго персонажа – Буратіно, його ви побачите 31 грудня. Як і образ нашої Вікторії Булітко. Вона перетворилася на милу Білочку. Актриса зізналася, що свого часу їй довелося багато кого зіграти на різних святах. І не лише у дитинстві.

– Дитячі свята мене «переслідують» і вже у дорослому житті – я ж із Запорізького ТЮГу (сміється) – зараз це «Театр молоді». На дитячих виставах ким я тільки не була: і Мишкою, і Поросятком, і Сніжинкою, і Снігуронькою, і Бандиткою, і Мочалкою, і Принцесою, і ще перевтілювалася у багато інших персонажів, – розповіла Віка.

А от Євген Гашенко перетвориться на сірого, але доброго Вовка. І, як завжди, порадує глядачів своїми танцями. На своїх же святах у дитинстві наш актор був протилежним за характером персонажем – Зайчиком.

– У моєму дитинстві костюми спеціально не обиралися – мама сама шила. Десь бралися якісь елементи різних тварин і таким чином створювалися новорічні костюми. Зайчика було простіше пошити, ніж, наприклад, Ведмедика. Напевно, тому я і був цим персонажем. Причому, не один я. У дитячому садку майже всі хлопчики були зайчиками. Яке місце мій костюм міг зайняти у «заячому» рейтингу – сказати не можу (сміється), – ділиться Женя.

Заяча доля переслідувала і Дмитра Танковича, який у нашому шоу зіграє Кота Базиліо.

– Коли я народився, то вже був приречений бути Зайчиком. Всі хлопчики були зайчиками – тут інших варіантів не було. Цікаво, що головна деталь мого костюма – вушка – шилися з наволочки. От буквально я надягав на голову наволочку та йшов на ранок. Потім ниточки можна було розпустити і вушка перетворювалися вже на повноцінну наволочку – дуже зручно, – ділиться спогадами Діма.

Не думайте, що це всі Зайці у «Дизель Шоу» – ми знайшли ще одного. Євген Нікішин теж змушений був вдягатися у такий костюм, хоча насправді мріяв про зовсім інший образ.

– Я хотів зіграти Бабу Ягу. Але чомусь цю роль завжди віддавали найгарнішій дівчинці у класі. А ми всі думали: ну як вона така гарна може бути Бабою Ягою? – дивується актор.

Але й це ще не всі пригоди з костюмами! Знайти вбрання Баби Яги – не так складно, ніж ялинки. Так, саме такий образ одного разу «замовили» у садочку доньці Євгена Нікішина  – Аріні. І наш зірковий тато змушений був побігати по магазинах у пошуках відповідної сукні.

– Я купив якусь зелену сукню, яка була вдвічі більша. Ми прикрасили її «дощиком», наклеїли щось пухнасте, і вийшло так, що вона дуже гарно донизу розходилося. За формою нагадувала справжню ялинку, – розповів Женя.

Як шукати химерні костюми на дитячі свята не з чуток знає наша Яна Глущенко. На сцені «Дизель Шоу» акторка перетвориться на Віслючка, а у дитинстві вона була і Лисичкою, і Білочкою, і Червоною Шапочкою.

– У моєму дитинстві особливо ніхто не питав у дітей, ким вони хочуть бути. Мами самі нас вбирали. Але я особисто не скаржилася. Я взагалі не примхливою дитиною була, тому істерик із приводу костюмів не влаштовувала, – згадує Яна.

А от своєму синочку Таміку одного разу змушена була шукати костюм… Бурячка.

– Я не розуміла, як можна знайти такий костюм, чесно. І чи можна знайти його в принципі. Але ви не повірите – таке існує, – із подивом розповідає актриса.

Та не всіх «дизелів» пошуки костюмів жахають. Олександр Бережок, який вийде на сцену «Дизель Шоу» у костюмі Ведмедика, одного разу всю сім’ю вбрав у казкових персонажів.

– Кілька років тому на Новий рік ми з дружиною підготували тематичні костюми. Я був Вовком, дружина – Мишкою, а діти – Тигреням та Зайчиком. У таких образах ми зустрічали свято. Було дуже весело, – розповідає Сашко.

А ось іще один Зайчик і ще один тато із багатим досвідом пошуків святкових суконь – Сергій Писаренко. У новорічному «Дизель Шоу» він матиме найвідповідальнішу роль, адже вийде на сцену у костюмі Тигра.

– Мені дуже імпонує образ Тигра, бо за гороскопом я – Лев. Хоча у дитинстві був Ведмедиком та Зайчиком. Пам’ятаю ці шортики короткі та себе білобрисого, – ділиться спогадами актор.

Для своєї доньки актор готує костюм Сніжинки. На перший погляд нічого тут складного немає, але вмовити Варвару вбратися – це майже нездійсненна місія.

– У свої 4 роки вона може сказати «ні» і нізащо не вдягне ту чи іншу сукню. При чому хрещений дуже любити балувати її дорогими вбраннями, але це не має значення, якщо Варя каже «ні». У таких випадках ми йдемо на невелику хитрість – за кілька днів до свята сестри ходять і кажуть їй: «Яка у тебе гарна сукня, от би нам така». І тоді молодша вже погоджується з їхньою думкою, – ділиться лайфхаком Сергій.

І завершуємо тему Зайців. Як ви могли зрозуміти, це був найпопулярніший костюм у дитинстві більшості наших «дизелів». Такий популярний, що у нас він також буде. Тільки ми довірили цей образ Юлії Мотрук. Ну а що, треба дотриматися балансу. Адже у дитинстві Юля була Снігуронькою.

– Коли мені було 5 років, у дитячому садку захотіли, щоб я була Снігуронькою. Мама пошила мені вбрання. У мене був відповідний макіяж – мені вперше нафарбували вії тушшю та підвели очі. Я пам’ятаю, що вони так пекли! Тоді подумала, що я і так гарна дівчинка та фарбуватись не буду, – розповідає Юля.

Гарна та хитра Лиса Аліса, вона ж Маруся Грицук складе компанію Коту Базиліо. Її та всіх наших казкових персонажів ви зможете побачити 31 грудня о 20:00 на каналі ICTV. Не пропустіть початок – у нас буде дуже весело.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.