СПОРТИВНИМ ЧЕМПІОНАМ ВІД ЧЕМПІОНІВ З ГУМОРУ – «ДИЗЕЛІ» ПІДТРИМАЛИ ОЛІМПІЙСЬКУ ЗБІРНУ УКРАЇНИ

Сьогодні стартувала промо-кампанія «Дизель Шоу» на телеканалі ICTV, в якій гумористи підтримали українських спортсменів на Олімпійських іграх у Токіо-2020.

Збірна України з гумору приміряла на себе спортивні костюми та продемонструвала свої здібності у різних видах спорту.

– ICTV – канал-лідер, він завжди прагне бути першим. Дизель шоу – чемпіони гумору. Якщо порівнювати зі спортом, то кращі футболісти грають за національну збірну на Євро, кращі спортсмени виступають за Україну у Токіо, кращі розважальні шоу та кращий гумор «Дизель» показує на кращому каналі країни, – розповів шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Вікторія Булітко у ролику перетворилася на гімнастку в сексуальному спортивному боді. А секс-символ українського гумору Яна Глущенко стала легкоатлеткою, вкотре продемонструвавши ідеальну фігуру. Євген Гашенко на час зйомок перетворився на каратиста, а Діма Танкович взяв у руки тенісну ракетку. Актор і художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов з’явився в кадрі у трико та зі штангою, Євген Сморігін оволодів рапірою, а Олександр Бережок приміряв образ плавця.

– Лідери та найсильніші – завжди надихають одне одного. Бажаємо нашим олімпійцям підкорити цю вершину, як і ми підкорили гумористичний Олімп, – додав Олексій Бланар.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.