АТМОСФЕРНА ВЕЧІРКА ПІД ІСПАНСЬКІ ПІСНІ – СЕРГІЙ ПИСАРЕНКО ВІДСВЯТКУВАВ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Актор «Дизель Студіо» Сергій Писаренко відзначив свій 53 день народження. У себе вдома він зібрав найближчих і влаштував вечірку під іспанську музику. 

– Це було просто неймовірно! – із захопленням говорить Сергій Писаренко. 

Актор відмовився у своє свято від роботи, скасував усі справи, щоб відпочити вдома з рідними. 

– У нас перед будинком велика галявина й альтанка, де завжди збираються гості, і ми там святкуємо всі наші сімейні свята. Туди я всіх і запросив. Приїхали прекрасні іспанські музиканти та як дали гару! Ще до початку дня народження всі пританцьовували, пили Просекко, наспівували “Bésame Mucho” та пісні з мексиканських серіалів. 

Усі сімейні дні народження актор намагається відзначати вдома, каже, що це багаторічна традиція. 

– Круглі дати я святкую завжди шумно, а проміжні люблю відзначати з найближчими людьми, у такій сімейній атмосфері, та щоб обов’язково була смачна їжа, – каже актор. 

Похвалився Сергій і подарунками – акторові вручили футболку української збірної з футболу та чемоданчик з гантелями. 

– Діма Танкович із дружиною подарували мені політ в аеротрубі, обов’язково поїдемо літати. Неймовірний подарунок – це, звісно ж, зимова гума на мою машину, яку мені вручили хлопці з «Уездного города». Вони прекрасно розуміють, що для чоловіка зимова гума влітку – це шикарно. Я просто видихнув, тепер можу розслабиться. Ну і моя кохана дружина, вона великий романтик, подарувала мені поїздку до Італії. У вересні поїдемо, напевно, у бік Сицилії, ми там ніколи ще не були. Це буде невеличка подорож на честь мого дня народження. І будемо кайфувати, – додав актор.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» в соціальних мережах.