«ВОСКРЕСІННЯ ОБРАЗУ»: ЄГОР КРУТОГОЛОВ РОЗПОВІВ, ЯК ПЕРЕВТІЛЮЄТЬСЯ У ЖІНОК

Поліцейський, який дуже хоче у туалет, та жінка, яка не пускає його без covid-сертифікату – цей номер буквально «розірвав» зал на прем’єрі 3 грудня. Неймовірно смішною була колоритна головна героїня у виконанні Єгора Крутоголова. Менеджер туалету із хронічним гайморитом – так її описує сам актор. Як з’явився цей образ і наскільки складно художньому керівнику «Дизель Студіо» перетворюватися на жінок – читайте у нашому матеріалі.

Перший вихід: «Були гарні бабусі».

Виявляється, ще у школі Єгор Крутоголов приміряв жіночий образ. Причому перетворення було радикальним: з хлопчика-підлітка – одразу на бабусю. Така роль дісталася Єгору та іншим його однокласникам у шкільній постановці.

– Нас переодягнули у відповідний одяг, нафарбували губи. У нас були дуже гарні бабусі. Ми бігали школою, всім показували, які ми, і всі сміялися, – згадує Єгор.

Але коли настав час виступу на сцені, бажаного комічного ефекту не вийшло.

– Ефект був дещо зіпсований, бо нас уже всі бачили. Але все одно ми круто виступили, – додає актор.

А от наступна поява на публіці у жіночому образі мало не залишила Єгора Крутоголова без роботи!

Переламний корпоратив: Я готовий був відмовитися від грошей.

Знову зіграти жінку Єгору довелося на одному корпоративі, де актор був ведучим. За сюжетом він перетворювався на одну з героїнь фільму «У джазі тільки дівчата».

– На папері все це виглядало весело. Але коли мене одягли, нафарбували – у мене стався своєрідний ступор. Я не хотів виходити у зал. Я навіть готовий був відмовитися від величезних на той момент грошей, тільки б мене ніхто не бачив, – згадує деталі Єгор. – Мені було дуже страшно та ніяково.

Проте акторові вдалося подолати свій страх, і він таки з’явився перед глядачами у своєму жіночому образі.

– Я вийшов, побачив реакцію людей і зрозумів, що все гаразд. До кінця вечора розслабився та нормально виступав, – уже з полегшенням додає Єгор Крутоголов.

Добре, що це подолання сталося саме на тому заході. Адже у проектах «Дизель Студіо» Єгору часто доводиться згадувати, як носити жіночу сукню.

Жінки Єгора Крутоголова: «Вони фактурні та старші».

У проектах «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов уже зіграв понад десяток різних жінок.

– У нас був номер із англійською королевою, яку зіграв Євген Сморігін. А мені дісталася роль жінки, яка працює у БТІ, наскільки я пам’ятаю, – згадує актор.

Кожна його героїнь дуже індивідуальна, однакових серед цих фактурних дам немає. Але вже є найулюбленіші. Так, саме улюблені, незважаючи на всі попередні страхи актора під час зустрічі з жіночим амплуа.

– Мій найулюбленіший жіночий образ – ведуча на радіо «Промінь». Це номер про проблеми української мови, яким було присвячено цілу програму «Від джерел до джерел», – розповідає Єгор.

Де ж актор черпає натхнення для створення образів колоритних дамочок? Виявляється, це все спостереження з життя. Наприклад, під час роботи у проекті «Путёвая страна», де Єгор зіграв кілька різних жінок, він спостерігав за касирками, провідницями та іншими робітницями вокзалу, куди спеціально приходив.

– Я просто дивився на цих жінок у віконцях. Помічав якісь особливості. Наприклад, погляд крізь людину, «штукатурку» на обличчі. Але це не головне. Насамперед я намагаюся змінити мислення. Зрозуміти, про що думають люди цих професій, а думають про щось містечкове. Я намагаюся загострювати увагу саме на персонажі та менше виявляти чоловічі риси. Але при цьому я не люблю додавати жіночність, бо це вже трохи інша історія, – розкриває свої професійні секрети Єгор Крутоголов.

І всі ці вокзальні спостереження стали в пригоді актору при створенні нових образів для новорічних прем’єр «Дизель Шоу». Вже цієї п’ятниці ви побачите його в образі менеджера туалету (так Єгор сам характеризує професію своєї героїні), яка не пускає поліцейського без covid-сертифіката до місце громадської вбиральні.

– Це якраз образ із проекту «Путёвая страна», я вирішив його згадати та умовно воскресити. У моєї героїні хронічний гайморит, і вона розмовляє «в ніс». Я гадаю, саме тому ця жінка може працювати у туалеті – вона не відчуває запаху, – жартує худрук «Дизель Студіо».

А ще ви побачите Єгора у… мантії судді!

– Другий образ – це суддя Житомирського суду, до якого викликали самого Марка Цукерберга, – інтригує актор. – Це буде прекрасна жінка у перуці, з такою неймовірною «гулею» на голові завбільшки з будинок.

Заінтригували? Тоді обов’язково дивіться прем’єри «Дизель Шоу» щоп’ятниці о 20:10 на нашому ютуб-каналі. Та неодмінно зустрічайте Новий рік разом із найкращим гумористичним шоу країни. Ми почнемо святкувати та веселити вас 31 грудня о 20.00.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.