ДВОРІЧНИЙ СИН ЄГОРА КРУТОГОЛОВА ВПЕРШЕ СКАЗАВ: «ДИЗЕЛЬ ШОУ»

Молодший син художнього керівника «Дизель Студіо» Єгора Крутоголова Макс розширює свій словниковий запас. І у свої два роки  з невеличким вже вміє говорити: «Дизель Шоу».

Ніхто з батьків навмисно не вчив цьому дитину.

– Він на тому етапі розвитку, коли почав сам обирати контент, який дивиться в ютубі. Натрапив на «Дизель Шоу», почув і почав повторювати, – пояснив Єгор.

Для Єгора це стало справжнім сюрпризом.

  – Коли вони з моєю дружиною Катею та Льовою були в Італії на змаганнях, я приїхав до них, і вони сказали: «А ну, покажи, Максик, що ти вмієш. Скажи: «Дизель Шоу». От Макс і сказав – ДИЗЕЛЬ ШОУ !!!» Це було так круто та смішно. Він тепер, коли бачить наш логотип, теж вигукує «Дизель Шоу» й аплодує, – з посмішкою згадує Крутоголов.

Ну а як радіє душа батька, які емоції переповнюють у цей момент Єгора Крутоголова навіть уточнювати не потрібно!

– Я відчув неймовірне батьківське щастя, мурашки пробігли по тілу. Це й є кайф для татуся, – з теплотою додає Єгор.

Цікаво, що перше слово, яке сказав Макс, – «мама». Але найпопулярніше зараз – «гоня».

– Це він так називає машинки. Даються взнаки гоночні гени, – пояснює актор.

Нагадаємо, що Єгор Крутоголов всерйоз захоплюється автомобілями. Актор не соромиться попросити у своїх друзів зробити пару-трійку кіл на їхньому авто, щоб запам’ятати та відчути, як воно їде. Ця любов передалася і старшому синові Єгора – Льву. Хлопчик активно займається картингом. Лев у семирічному віці став чемпіоном у класі «мікро», а зараз, у свої 11 років він уже трикратний чемпіон України з картингу. Цю сім’ю точно ніхто не наздожене!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.