«ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ»: ВЖЕ СКОРО ГЛЯДАЧІ ПОБАЧАТЬ НОВИЙ СЕЗОН!

Команда «Дизель Студіо» приступила до зйомок 4-го сезону улюбленого всіма серіалу «Вижити за будь-яку ціну». Чого чекати глядачам і хто (спойлер) стане новим героєм – давайте дізнаємося прямо зараз!

Глядачі у соцмережах постійно запитують: коли, ну коли вже буде новий сезон улюбленого серіалу? Відповідаємо: зовсім скоро! Днями команда приступила до роботи і зйомки вже йдуть повним ходом.

– «Вижити за будь-яку ціну» – це дійсно кльовий, народний серіал. Мене особисто дуже тішить, що він рідною мовою. Це знаковий продукт нашої «Дизель-сім`ї»,– ділитися шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Новий сезон почався зі змін. По-перше, до команди приєднався новий режисер – Анатолій Григор’єв. Він переглянув усі три сезони серіалу та вже авторитетно називає себе фанатом «Вижити за будь-яку ціну».

– Я дуже зрадів, що це комедія і що вона написана українською мовою. Просто не хочеться постійно знімати тільки мелодрами та сльози. Хочеться знімати веселих, добрих, позитивних людей, – ділиться Анатолій Григор’єв.Невеличкі переживання режисера – чи зможе він влитися в цю велику та вже згуртовану творчу сім’ю – розвіялися одразу ж у перший знімальний день.

– Коли я прийшов, то побачив, що актори веселі не тільки у кадрі, а й у житті. З ними дуже легко. І коли всі з’являються на знімальному майданчику – одразу стає тепло. Це надихає, – радіє режисер.

Новий гравець з’явиться і у сюжеті серіалу. В 4 сезоні глядачі познайомляться з сестрою Вікі. Її зіграє новенька з «дизелів» – Юлія Мотрук. Яким буде цей персонаж? Актриса не поспішає розкривати всі карти та тримає інтригу. Але спеціально для фанатів серіалу натякає – її історія буде непростою.

– Мій персонаж спочатку не виказує любові до людей – він одноосібник. Моя героїня всім заздрить і всіх ображає з приводу та без нього. Але образ буде розвиватися, що приємно для мене, у кращий бік, – ділиться Юлія Мотрук.

Цікаво, що у плані «виносу мозку» Саші героїня Юлі вся вдалася у маму.

– На Сашине нещастя, приїхала моя рідна сестра. Вона далі буде прокладати шрами на мізках мого чоловіка. Тут ми з нею абсолютно несхожі, – розкриває невеликий інсайт Вікторія Булітко.

А от що буде з головним каменем спотикання усіх героїв – ремонтом у новій квартирі батьків Віки?

– Там сюрприз і ми його побачили! Ви теж побачите, – каже Олександр Бережок.

Зйомки нового сезону відкрили Єгор Крутоголов та Яна Глущенко. Саме з їхньої сцени почалася робота над 4 сезоном.

– Це прекрасна традиція: ми вдруге відкриваємо знімальний сезон, – радіє Яна Глущенко.

Чимало глядачів уже чекають, коли стосунки Єгора й Яни вийдуть на новий рівень – офіційний. Але чи готовий до цього герой Єгора?– Мій персонаж не дозволяє себе окільцювати. Ну такий він чоловік. Розумію, що як тільки обручка надінеться на його пружне тіло, то вона буде не на пальці, а на шиї. Буде тиснути і все. Але хто його знає, куди поверне сюжетна лінія, – пояснює Єгор Крутоголов. – А поки ми весело проводимо час, кайфуемо від того, що разом. Це схоже на щасливий цивільний шлюб.

Що точно залишиться незмінним – іскрометний гумор. З нетерпінням чекаємо нового сезону серіалу «Вижити за будь-яку ціну».

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.