«ДИЗЕЛЬ» ВІДЗНЯВ ТРЕТІЙ СЕЗОН СЕРІАЛУ «ПАПАНЬКИ»

Чотири місяці роботи знімальної групи позаду! Третій кантрі сезон про життя та пригоди папаньок для телеканалу СТБ знято. Прем’єра запланована на 2021 рік.

— «Стоп! Ця зміна закінчена. Цей фільм знято! Ви молодці», — цими словами режисера Максима Бернадського закінчився 60-й знімальний день третього сезону серіалу «Папаньки». Над ним працювали: режисер-постановник — Максим Бернадський, другий режисер — Ганна Тернавська, оператор-постановник — Костянтин Чумаков і художник-постановник — Олександра Кодій. Керівник проекту залишається незмінним — Наталя Каптан. Продовжили роботу над серіалом автори, що пишуть його з першої серії — Андрій Трубніков і Денис Алістратов.

У третьому сезоні герої переїжджають за місто, тож два місяці з чотирьох знімальних усі провели за кілька кілометрів від Києва. Звісно, квартири головних героїв і двір столичних багатоповерхівок, що вже полюбився глядачам, також будуть фігурувати у серіалі. У третьому сезоні знялися 150 акторів. Кастинг-директор проекту Зінаїда Мамонтова робить акцент на тому, що кількість акторів масових сцен скоротили на користь якості:

— Третій сезон буде ще сильніший за попередній. Ми запрошували тільки досвідчених професійних акторів, які могли ідеально вписатися у гротеск «дизелів».

Також у новому сезоні знімалися 4 каскадери — у кожного головного актора був свій. «Папаньки-3» — як і раніше сімейна комедія, сюжет якої сповнений несподіваних сюжетних поворотів і конфліктів. Але наші герої весело, невимушено та життєрадісно долають усі труднощі. А їх у папаньок у нових серіях буде чимало!

ЩО ПЕРЕЖИВАЮТЬ ГОЛОВНІ ГЕРОЇ У ТРЕТЬОМУ СЕЗОНІ?

У головних ролях все ті ж улюбленці публіки: Єгор Крутоголов, Євген Сморігін, Євген Гашенко, Андрій Федінчик, Лілія Ребрик, Ольга Арутюнян, Ольга Атанасова. У третьому сезоні персонажам доведеться стати мужніми, цікавішими та сильнішими. Події нових серій змусять їх прощати, знаходити компроміси, рости та, звісно, робити вибір, як виховувати своїх дітей хорошими людьми.

Першим за місто переїжджає Єгор (персонаж Єгора Крутоголова) з вагітною Світланою (персонаж Лілії Ребрик) та сином Ігорем (персонаж Дем’яна Шияна). Він нарешті добудував свій будинок! Саме тут Єгор зважується на бізнес, про який говорив наприкінці другого сезону — чоловік відкриває гриль-бар. Він зіткнеться з масою проблем, що знайомі будь-якому власникові малого та середнього бізнесу: конкуренція, фінансові труднощі, стрес. Але, тим не менш, гриль-бар стане одним з улюблених місць його друзів. В одній із серій вони навіть влаштують там неймовірну костюмовану вечірку!

Слідом за Єгором у село переїжджає Микита (персонаж Євгена Гашенко). Він нарешті звільнився з банку і тепер спробує себе у ролі бізнес-партнера Єгора:

— Кажуть, бізнес не можна будувати з друзями, а наші герої спробують. Доведеться дуже постаратися, щоб зберегти баланс між роботою й особистими відносинами, — зізнається Євген Гашенко.

Хоча це не єдина причина переїзду Микити. Молодий папанька та його дружина Іра (персонаж Ольги Арутюнян) на межі розлучення, тому вони будуть намагатися відшукати гармонію у своїх стосунках далеко від галасливого міста. Однак парі трапляться такі сусіди, що місія буде здаватися нездійсненною!

Женя (персонаж Євгена Сморігіна) також перевезе свою велику сім’ю за місто. До речі, Малишевих стане більше — через дуже багато років повертається батько Жені, Михайло Маркович (персонаж Льва Сомова). Він постарається повернути довіру сина, проте чи зможе Женя, який сам тричі папанька, пробачити свого батька?

А Саша (персонаж Андрія Федінчика)… він також приєднається до друзів і переїде, тому що буде у бігах! Його кар’єра опиниться під загрозою. А ще з’явиться дівчина, якою він щиро зацікавиться. Невже у новому сезоні ловелас схаменеться? І що буде з Танею (персонаж Наталки Денисенко) та Шуриком (персонаж Льва Пічахчи)?

А БУЛІТКО БУДЕ?

Одне з найбільш поширених запитань шанувальників серіалу у соціальних мережах, чи задіяна Вікторія Булітко у новому сезоні. Приховувати нічого — персонаж Вікі з’явиться у декількох сценах:

— Я дуже рада, що моя Ольга Миколаївна продовжить фігурувати у житті Микити. Однак, порівняно з третім сезоном, вона не буде такою наполегливою… Але вибір все одно за Микитою, — інтригує актриса.

Також сценаристи розвинули сюжетну лінію персонажа Віталіни Біблів:

– Харизматична та деспотична Раїса Романівна у третьому сезоні закохається. Звісно, коли у її стосунках з Михайлом Марковичем все буде добре, то й у мешканців будинку все буде окей. А коли трапиться розлад … Дивіться самі у нових серіях! — зацікавлює продюсер Олексій Бланар.

Тепер увесь відзнятий матеріал відправляється на монтаж. А значить, скоро глядачі побачать продовження улюбленої історії!

Прем’єра серіалу “Папанькі-3» запланована на весну 2021 року! Стежте за новинами на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо».