«ПАПАНЬКИ» ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У ТУРНІРІ З ГОЛЬФУ

«Дизель Студіо» продовжує знімати четвертий сезон сімейного серіалу «Папаньки». Улюблені герої знову здивують глядачів – цього разу вони візьмуть у руки ключки для гольфу.

Поки триває турнір з гольфу на Олімпіаді-2021 у Токіо, наші папаньки не відстають від спортивних трендів. Зйомки однієї з серій четвертого сезону улюбленого сімейного серіалу пройшли на полі для гольфу. Єгор, Женя, Микита та Саша візьмуть участь у турнірі, де їм доведеться неабияк попрацювати ключками.

Єгор Крутоголов у реальному житті грав у гольф кілька разів. Сама гра акторові подобається, за винятком кількох «але».

– Щоб я ось так взяв і зібрався пограти в гольф – це навряд чи. Мені здається, що при гольфі не виділяється адреналін, якщо ти не граєш на великі гроші. А ще, після того, як у мене з’явився свій газон, я уявляю, скільки це все коштує, і мені шкода псувати цей чарівний біокилим! – прокоментував актор.

До слова, папаньки таки трохи зіпсували газон під час зйомок. Новачки, що тут скажеш. Дехто взагалі вперше взяв у руки ключку, але ж треба ще правильно замахнутися та загнати в лунку м’яч, або хоча б влучити по ньому. Для Євгена Сморігіна це стало справжнім викликом.

– До цього моменту я ніколи в житті не грав у гольф. І скажу вам, влучити у м’ячик – це дуже проблематично, – розповів актор. – Окреме я хочу подякувати нашим костюмерам за чудовий костюм. Він у мене був найяскравіший та найшикарніший.

Дійсно, Женя виділявся на зеленому газоні як ніхто. За задумом авторів його герой мав вийти на поле у класичному костюмі для гольфу. За словами художника по костюмах Тамари Демченко, образ ретро-гольфіста збирали по частинах.

– Штиблети, гетри та кепку з помпоном взяли з костюмерної «Дизель Студіо». Жилет з орнаментом знайшли у секонд-хенді. А з піжамних штанів змайстрували картаті бриджі.

Крім четвірки папаньок у виконанні Єгора Крутоголова, Євгена Сморігіна, Андрія Федінчика та Євгена Гашенка у турнірі з гольфу візьмуть участь наші добрі знайомі. Це хитрий сусід Єгора (Олександр Ярема), Аня Малишева (Ольга Атанасова) та лиходій Герман (Роман Халаїмов). Чому вони зібралися разом і які пристрасті – спортивні і не тільки – вируватимуть на газоні, ви обов’язково дізнаєтесь під час прем’єри навесні 2022 року. Зйомки четвертого сезону «Папаньок» тривають.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.