«ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ» ЗАГОВОРИВ ГОЛОСАМИ ЄВГЕНА ГАШЕНКА Й ОЛЕКСАНДРА БЕРЕЖКА

12 серпня на екрани виходить повнометражна анімаційна стрічка «Щенячий патруль», персонажів якої озвучили актори «Дизель Студіо».

Любові до мультфільмів кожен вік підвладний. А якщо це веселі пригоди, які подобаються твоїм дітям – тим більше. Щось подібне сталося з Євгеном Гашенком і Олександром Бережком. Завдяки своїм синам актори «Дизель Студіо» стали фанатами мультсеріалу «Щенячий патруль». Тож коли їм запропонували озвучити героїв однойменного повнометражного мультфільму, обидва погодилися з радістю.

– Друзі, є хороша новина. Навіть дві. Перша – «Щенячий патруль» у серпні виходить повнометражним мультфільмом. Друга – моїм голосом заговорив персонаж на ім’я Буч, – написав у своєму Instagram Євген Гашенко.

За його словами, Буч – помічник мера, який чинить пакості головним героям. Найбільше радів новині син актора, Ваня. Хлопчик з двох років дивиться цей мультсеріал і знає його майже напам’ять.

Не менше зраділи діти Олександра Бережка – Лук’ян і Гліб. Адже й їхній тато теж тепер у «Щенячому патрулі», чим нещодавно поділився в соцмережах.

– Наша з вами, батьки, улюблена мелодія заставки! І от я «підписав собі вирок». Моїм голосом зазвучить новий персонаж на ім’я Рубен, – прокоментував актор в соцмережах. – Буде точно у нас на повторі цілісінькими днями.

До слова, Рубен – друзяка того самого Буча, якого озвучив Женя Гашенко. Обидва герої не те щоб зовсім негативні, просто комічні злюки, які намагаються вислужитися перед начальством і обійти один-одного.

Невеличкий спойлер від акторів: у «Щенячого патруля» все вийде та обов’язково буде happy end. Але краще побачити це на власні очі, Олександр Бережок і Євген Гашенко разом зі своїми дітьми вже збираються на прем’єру.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.