«ТАКИЙ СОБІ ПРОЙДИСВІТ, ЯК ОСТАП БЕНДЕР» – ДО ЖЕНІ МАЛИШЕВА ПОВЕРНУВСЯ БАТЬКО

У третьому сезоні комедійного серіалу «Папаньки» лінія батьків і дітей виходить на новий рівень. Після 30 років відсутності у житті Жені Малишева з’являється тато – Михайло Маркович (герой Льва Сомова).

Третій сезон «Папанек» сповнений сюрпризів – тепер не тільки папаньки виховують дітей, а й один з них, Женя, сам зустрівся зі своїм батьком – Михайлом Марковичем. І тепер «папаньці» належить прийняти складне рішення – прийняти батька у сім’ю чи ні.

– На знімальному майданчику було дуже багато хороших акторів, яких я знаю 10-20 років – це чудова команда. І я радий, що опинився тут! У цій дивній історії я граю тата, який через багато років повернувся у сім’ю. Колись він покинув матір Жені та поїхав, а тепер з’явився, ніби нічого й не було. Мій герой – такий собі пройдисвіт, як Остап Бендер. З його появою у цій історії починається багато непередбачуваних подій, все дуже сильно повертається, – розповів актор Лев Сомов.

Персонаж Льва Сомова з перших серій нового сезону закохав у себе глядача. Харизматичний герой викликає симпатію, навіть незважаючи на свої минулі помилки

 – Завдяки цьому персонажу все зміниться: відносини батьків та дітей у серіалі вийдуть на новий рівень. Тепер уже не тільки головним героям, а й женчиному «папаньці» доведеться щось доводити. Крім того, у Михайла Марковича ще буде дуже несподівана любовна історія з нашою ОСББ-шницею Раїсою Романівною (героїня Віталіни Біблів), – інтригує шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Кумедно, що коли у цієї парочки все буде добре, сусіди будуть жити спокійно, у під’їзді буде порядок. Але коли у них трапляться негаразди, то дістанеться кожному, хто трапиться під гарячу руку Раїси Романівни.

Чого ще варто очікувати від одіозного Михайла Марковича – дивіться у третьому сезоні «Папаньок», з понеділка по четвер, о 20:15, на СТБ.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.