«ПАПАНЬКИ-3»: ЯК АНДРІЙ ФЕДІНЧИК ОПИНИВСЯ У ЛЮБОВНОМУ ТРИКУТНИКУ З ВЛАСНОЮ ДРУЖИНОЮ

У третьому сезоні улюбленого комедійного серіалу «Папаньки» ловелас Саша нарешті закохається! А обраницею папаньки стане дівчина Маша – актриса Наталія Бабенко.

Нове кохання у життя Сашка виникає абсолютно несподівано – герой Андрія Федінчика збиває дівчину Машу на машині, і так спонтанно зав’язуються їхні стосунки.

– У житті я так курйозно ні з ким не знайомилася! Мені взагалі здається, що ось такі доленосні зустрічі – це, напевно, більш кіношний варіант, – розповіла Наталія Бабенко.

Актриса говорить, що отримала величезне задоволення від зйомок у «Папаньках» і від роботи з «дизелями», хоч і переживала, що не спишеться у згуртовану команду.

– Мене ж не було у перших двох сезонах, а актори всі давно здружилися. Але незважаючи на це, я не почувалася себе зайвою, мене прийняли дуже душевно та тепло із самого першого дня. І зйомки були дуже веселими, завжди на майданчику панувала святкова атмосфера.

Але без курйозів все ж не обійшлося: Наталі доводилося грати кохання з Андрієм Федінчиком просто на очах у його справжньої дружини Наталки Денисенко.

– Спочатку була якась незручність, бентежив той факт, що Наталка з Андрієм чоловік і дружина, і тут я така! Але Наталка дуже легка, вона навіть жартувала постійно з цього приводу, коли були якісь постільні сцени.

Сама ж Наталка Денисенко запевняє, що абсолютно не переживає, коли чоловік грає любовні сцени.

– Я спокійно ставлюся до того, що Андрій працює у кадрі з іншими жінками. Я й сама постійно граю у кіно кохання з іншими. Це рівносильно, і я не проти. Але все одно стежу, хто там у гримерку прийшов, розповідаю, що я дружина Андрія Федінчика, – сміється Наталка.

Як же розвиватимуться стосунки Саші з новою коханою Машею і чи стане боротися за нього Таня – дивіться з понеділка по четвер о 20:15 на телеканалі СТБ.

 Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» в соціальних мережах.