ВІКТОРІЯ БУЛІТКО ПОКАЗАЛА ФІГУРУ В КУПАЛЬНИКУ

Актриса “Дизель Студіо” Вікторія Булітко порадувала фоловерів в Instagram сексуальними фото в купальнику і зізналася, що мріє жити у моря.

– Начебто, зовсім недавно була на морі, цілих 10 днів відпустки. Але … так хочеться ще і ще, – написала під літнім фото Вікторія Булітко.

У пості актриса зізналася в симпатії морю і написала, що на старості мріє жити у теплих краях.

– Я б взагалі жила десь на березі якогось моря або океану. Там, де завжди тепло. Я мерзляк по своїй натурі. Тому, ті бабульки, які дивували мене у дитинстві тим, що влітку сиділи біля своїх під’їздів в теплих пальто, колготах і хустках, це, виявляється, я в старості. І щоб уникнути того, що в дитинстві мене бентежило в такій картині, мені треба провести гідну старість десь в теплій країні.

Але зустрітися з морем актриса хоче вже цього літа, тільки поки не визначилася з напрямком.

– Якщо вдасться знайти вільний тиждень, то можливо поїду до рідних у Запоріжжя, або в Одесу з подругами, тим більше у моїх рідних там є квартира, так що думати про житло не треба буде. Або, як варіант, мене кума запрошує з нею до Туреччини.

Але в найближчих планах у Булітко улюблена робота і зйомки в “Папаньках-4”.

– Для моєї героїні Ольги Миколаївни прописали дуже і дуже цікаві сцени, чому я дуже рада. Сама не очікувала, що Ольга займе місце в серці Микити Сергійовича, якого грає Женя Гашенко, – інтригує Вікторія Булітко.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» в соціальних мережах.