“ЦЕЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ БУВ ІДЕАЛЬНИМ” – ЯНА ГЛУЩЕНКО ВІДСВЯТКУВАЛА СВІЙ ЮВІЛЕЙ

Актриса “Дизель Студіо” Яна Глущенко відзначила день народження – 8 липня їй виповнилося 35 років. Щаслива іменинниця влаштувала атмосферну вечірку для рідних і близьких.

Приймати вітання секс-символ українського гумору почала ще опівночі.

– О 12 годині ночі чоловік привітав мене і подарував квіти. А вранці, коли я прокинулася, мене вже привітали всі мої хлопчики: чоловік, син і старший син мого чоловіка, подарували прикраси, – розповіла Яна Глущенко.

На цьому сюрпризи для іменинниці не закінчилися – чоловік Олег організував для неї романтичний сніданок на яхті.

– Я відправила Тамочку в садочок, а Олег каже мені: ходімо на город, покажеш мені який базилік потрібно рвати. Приходимо ми на город, а на набережній сидить наш друг, який прийшов до нас на яхті. І тут Олег каже мені: збирайся, підемо снідати. Це був дуже несподіваний, але шалено приємний сюрприз, – додала іменинниця.

Ближче до вечора актриса почала приймати гостей.

– На набережній організували виїзний кейтерінг. Було все так красиво, смачно. Мене прийшли привітати близькі, родичі, деякі гості купалися. А ввечері у нас було музичне супроводження під гітару і акордеон – така атмосфера французької Рив’єри. Знаєте, я завжди говорила, що мої дні народження проходять не так, як я хочу. Але цей був ідеальним!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» в соціальних мережах.