«ДО ОСТАННЬОГО ДУМАЛИ, ЩО БУДЕ ХЛОПЧИК»: ОЛЕКСАНДР БЕРЕЖОК РОЗКРИВ ПОДРОБИЦІ ТРЕТЬОЇ ВАГІТНОСТІ ДРУЖИНИ

Незабаром актор «Дизель Студіо» Олександр Бережок втретє стане татом! Цього разу вони з дружиною Альоною чекають… дівчинку! Хто передбачив поповнення у зірковому сімействі? Чому Сашко до останнього думав, що знову буде син? Хто засмутився через дівчинку? І яке ім’я пара подарує доньці? Читайте зараз у нашому ексклюзивному інтерв’ю!

Про те, що Альона – дружина Олександра Бережка – скоро стане мамою, першим дізнався їхній син Гліб! До того ж він сам і повідомив батькам цю новину.

– Він був, як справжній екстрасенс. Відчув, що у дружини у животику хтось є. Альона спочатку не повірила. Пішла зробила тест і здивувалася: вона справді була вагітна, – розповідає Олександр Бережок. – Ми всі шалено зраділи, адже планували цю вагітність. Дуже хотіли дівчинку.

Як Гліб міг це відчути та звідки в нього такі надздібності – наші батьки не розуміють досі. Але вже тоді розпитували сина із пристрастю: хто буде, хлопчик чи дівчинка?

– Спочатку він казав, що не знає. А потім наполягав, що буде хлопчик, – згадує Сашко.

Та й сам Бережок-старший зізнається, що на 90% був упевнений у хлопчику. Хоча дівчинку видавала особлива вагітність дружини.

– Я розумів, що щось не так. Вона мала іншу вагітність, особливу. Якщо перші дві проходили спокійно, то цього разу Альону мучив токсикоз. Вона була трохи капризна, – відверто розповідає актор.

То дівчинка чи знову хлопчик? Сашко та Альона тримали інтригу до останнього, навіть для себе. Дізнатися стать дитини батьки вирішили, організувавши «baby shower». Це особливий захід, який став дуже популярним в Америці. Батькі дізнаються, хто саме у них народиться за допомогою різних способів. Наприклад, «лопають» велику кулю і якщо з неї посипляться сині кульки, то буде хлопчик. Якщо рожеві – дівчинка. Ось саме такий варіант обрали Сашко з Альоною.

– Ми полетіли відпочивати до Домінікани. Там Альона має подружку, і дружина віддала їй конверт з останнього УЗД, де вказана стать дитини. Вона все організувала, таким чином ми дізналися, що це дівчинка! – радісно ділиться новиною тато.

 Але не всі члени сім’ї розділили його радість.

– Гліб зрадів, а Лук’ян – ні. Він навіть образився, бо дуже чекав братика. Але зараз уже змирився із цією новиною, – розповідає подробиці Олександр Бережок. – Я поки що не почуваюся батьком дівчинки. Ми поки що в такому стані очікування перебуваємо.

А поки очікується поповнення, можна замислитись і над ім’ям для доньки. Чи обрали його Сашко та Альона?

– Варіантів імен багато, але є одне, що нам усім подобається. Поки не озвучуватиму його. Діти також активно підкидають варіанти. Лук’ян каже, що треба назвати її просто Дівчинкою. А Гліб перебирає всі знайомі жіночі імена, – сміється Сашко.

Ми вітаємо Сашу та Альону з цією чудовою подією. А ще ми щиро раді, що сім’я «Дизель» не припиняє рости.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.