КАНІКУЛИ З «ДИЗЕЛЯМИ»: ВІКТОРІЯ БУЛИТКО РОЗПОВІЛА ПРО СВОЇ РІЗДВЯНІ ТРАДИЦІЇ

Ще одне зимове свято вже на порозі – Різдво. З ним пов’язано багато легенд та традицій. А ось про свої особисті ритуали сьогодні розповість наша Вікторія Булітко. З ким вона звикла проводити це свято, які три страви обов’язково є на її столі та які фільми вона радить подивитись усім, хто хоче ще більше поринути у святкову атмосферу – все зараз дізнаєтесь.

Канікули з «дизелями» тривають! І наші актори мають кілька днів, щоб трохи перевести дух від подій попереднього року. До речі, яким 2021-й був для Вікторії Булітко?

– Наша команда мала багато роботи, незважаючи на всі складнощі. Ми відзняли новий сезон «Вижити за будь-яку ціну», «Папаньки-4», також працювали над новими серіями скетчкому «На Трьох». Особисто у мене сталося серйозне придбання – я купила машину. Дуже рідко займаюся такими великими покупками, тому для мене це грандіозна подія, – відверто ділиться радістю Віка. – І то мене вмовили наші «дизелі». Мовляв, давай вже, міняй на сучасну, скільки можна. Моїй попередній машині буде 10 років.

Чи поїде Віка новою ластівкою до рідного Запоріжжя? Адже її головна різдвяна традиція – зустрічати свято у колі своїх близьких.

– Ця традиція утворилася дивно, адже через свою зайнятість я дуже рідко бачу рідних. Раніше були гастролі, тож бачитись могла частіше. Але на це Різдво мої родичі приїдуть до мене, і ми класно проведемо час сім’єю, – розповідає акторка.

А що вона приготує на різдвяний стіл? Вікторія Булітко виділила свої три найсмачніші фаворити.

– Я дуже люблю салат із часником та плавленим сиром. Люблю печеню і, звісно ж, «Олів’є». Хоча раніше ця страва для мене нічого не означала. Напевно тому, що її можна їсти будь-якої пори року, – розмірковує Віка.

А от якщо вас покинув святковий настрій у розпал усіх свят і навіть «Олів’є» не допомагає, можна подивитися новорічні фільми. Ось вам і вибірка від нашої актриси.

– Я з великим задоволенням дивлюся «Один удома». Першу та другу частини – інші мені не дуже подобаються. Також я люблю всі старі фільми, які часто повторюють у новорічні свята по телевізору. Коли трапляється – обов’язково дивлюся, хоч знаю всі фрази напам’ять. І, звісно ж, мій найулюбленіший фільм «День бабака». Може він не зовсім про Новий рік, але наприкінці там йде сніг. Тому він у мене викликає такі асоціації, – каже Віка.

В принципі, гарний план на Різдво: як провести, що приготувати та подивитися. А як ви відзначаєте це свято? Діліться традиціями у коментарях і не забувайте: на нашому ютуб-каналі на вас чекають новорічні прем’єри від «Дизель Шоу»!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.