КАНІКУЛИ З «ДИЗЕЛЯМИ»: ЄВГЕН ГАШЕНКО РОЗПОВІВ, ЯК «ПІДРОБЛЯВ» ВОДІЄМ В ОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ГРУПИ

А ми продовжуємо наші канікули. І сьогодні проведемо їх у компанії Євгена Гашенка. Актор розповість про свій 2021 рік. Виявляється, він у нього був дуже продуктивним та найбагатшим на подорожі. Які країни відвідав Женя та яким бачить ідеальне Різдво – про це читайте далі.

Аналізуючи історії всіх «дизелів», на нашу думку, найнасиченішим 2021 був у Євгена Гашенка. Та й сам актор це підтверджує. Почнемо з мандрівок. Незважаючи на всі обмеження та заборони, Жені вдалося побувати у кількох країнах.

– Щодо подорожей це, мабуть, найбагатший рік за останні 10 років. 2021-го я був у трьох країнах і одна з них – Ісландія. Ця подорож вийшла дуже яскравою та не схожою на всі попередні. По-перше, тому, що я був водієм туристичної групи, – інтригує зізнаннями актор. – Це був авторський тур і зібралася компанія туристів із різних країн. Ми з дружиною буквально в останній момент «вскочили» до цієї групи. Виявилося, що вони шукали водія, щоби гід міг спокійно вести екскурсію. Мене запитали, чи можу я їздити на ручній коробці. Я відповів ствердно, адже спочатку так і навчався. Поки «підробляв» водієм, нам навіть зробили знижку. А насамкінець деякі люди почали мене впізнавати.

От пощастило пасажирам. Не кожен день тебе катає на автобусі відомий актор. А з глобального, як каже сам Женя, було будівництво власної домівки.

– Під час карантину ми зрозуміли, що у квартирі з маленькою дитиною ми не можемо нормально жити. Вані потрібне свіже повітря, простір для ігор і таке інше. Тому було ухвалено рішення – розпочати велике будівництво. Раніше ми влітку переїжджали на 3 місяці до приватного будинку, тепер розуміємо глобальну різницю. Та й зараз живемо у будинку – орендуємо, доки йде будівництво нашого. Можна спокійно піти до лісу, подихати свіжим повітрям, позбирати гриби. Почався опалювальний сезон, багато сусідів палять дровами та вугіллям. Дивишся – такий димок. Романтика, – душевно розповідає Женя.

Дуже романтично Євген Гашенко розповідає і про своє бачення ідеального Різдва.

– Воно має бути у в’язаних светрах і м’яких капцях, перед каміном, із собакою біля ніг, з вбраною ялинкою та обов’язково зі снігом. Не люблю Новий рік та Різдво без снігу. Це як казка без дива. Хочеться щоб був «живий» сніг, комфортна погода, температура -3, -5, без вітру. Виходиш уночі, а довкола все світиться та блищить, – заворожує своєю візуалізацією Євген Гашенко.

Це справді ідеальне Різдво. А от у дитинстві Женя пам’ятає, як на це свято вони часто ходили сім’єю в гості. Ця традиція збереглася і до сьогодні.

– Головне – побачити рідних та близьких, навіть якщо дуже холодно на вулиці, – сміється актор.

Цілком із цим згодні. З ким ви проводите різдвяний вечір? І які традиції у вас? Діліться у коментарях у наших соцмережах. І дивіться «Дизель Шоу» у ці святкові дні – добрий гумор завжди зігріє.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.