ЗА ДЕНЬ ДО ВІЙНИ: АКТОРИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ПРО МІЖНАРОДНУ ПРЕМ’ЄРУ 1 ЛИПНЯ, ЯКА ЗНІМАЛАСЯ НАПЕРЕДОДНІ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ

Неймовірний аншлаг! На концерти «дизелів», які відбулися 22 та 23 лютого, квитки розлетілися ще задовго до початку концертів. Два дні поспіль у залі ніде було яблуку впасти. Це неабияк зарядило акторів, особливо після карантинних обмежень. Але радість від зустрічі з улюбленими глядачами і драйв від нових крутих номерів затьмарила тривога — передчуття війни! Так, уже за кілька годин українці прокинулися в новій реальності. Що тоді казали актори «Дизель Шоу» та що чекати в міжнародному випуску, який ми вам покажемо 4 місяці потому? Читайте далі!

Концерт 23 лютого приурочили до свята 8 Березня. За лаштунками — звична метушня гримерів, костюмерів, помічників, адміністраторів і членів знімальної групи. Актори готуються до виходу, повторюють текст і водночас хвилюються… Через останні новини, що вже декілька тижнів бентежать усіх українців.

— Нам уже треба бути готовим до того, аби захищати свою країну. Іншого, скоріше за все, тут бути не може. Я не вірю, що дипломати зможуть якось домовитися. Я просто сподіваюся, що нас не залишать один на один із таким серйозним противником. У такі дні країна має бути разом. Будемо, звісно, сподіватися на краще, але готуватимемося до гіршого, — такими відчуттями поділився з журналістами програми «Зірковий шлях» наш художній керівник Єгор Крутоголов.

А поки на «дизелів» у залі чекали глядачі. Попри всі перестороги, ніхто з фанів не здав квитки — усі, як і раніше, прийшли насолодитися улюбленим гумором.

— Ми, українці, сильні, коли ми згуртуємося. І тоді нас ніхто не переможе, — сказав в інтерв’ю журналістам шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

«Дизелі» почали шоу провокаційно, зі скандалу: чоловіки геть забули привітати своїх колежанок із Міжнародним жіночим днем і були змушені викручуватися просто на сцені!

Відсутністю подарунка обурювалася, зокрема, Вікторія Булітко. Цікаво, що зазвичай вона не звертає на це уваги.

— Я не святкую, але приймаю вітання. Бо здебільшого цього дня в нас завжди була робота. Тому я особливо не зациклювалася на жодному святкуванні та не просила якихось подарунків. Ви ціни на квіти бачили? Нащо такі витрати? — жартувала акторка з журналістами.

До речі, номер про подарунки до свята ви побачите в міжнародній прем’єрі «Дизель Шоу» уже 1 липня. В одній родині розпаляться неабиякі пристрасті! А приводом якраз і будуть коштовні презенти… жінці від її шефа.

І знову до концертного довоєнного дня — тоді Вікторія Булітко вірила в мирне врегулювання ситуації.

— Я взагалі не розумію, як у 21 столітті могло все це вміститися в одній істоті (інакше я сказати не можу). Дуже боляче від того, що відбувається… Сподіваюся, що найближчим часом усе це зупиниться. Поки вірю в молитви, — ділилася своїми думками Віка.

Хвилювалася, але вірила в мир і Яна Глущенко.

— Я взагалі-то оптиміст по життю. Дуже сподіваюся, що все буде мирно, спокійно, — пояснила наша акторка.

Євген Сморігін, зі свого боку, розраховував на дипломатію.

— Я думаю, що у 21 столітті розумні люди все ж знайдуть дипломатичний шлях вирішення будь-якої проблеми. Я вірю в це, — сказав Женя в інтерв’ю зірковій програмі.

А потім вийшов на сцену в такому рідному для себе та улюбленому для всіх нас образі бабусі. Вона, до речі, несподівано опинилася в дуже пікантному місці — стриптиз-клубі. І навіть узяла участь у кастингу! Чи затьмарить вона своїм танцем учительку Яну, медсестру Віку та доярку Юлю — дізнаємося в міжнародній прем’єрі 1 липня.

Завершиться вона зворушливим і дуже важливим для всіх «дизелів» номером — піснею-присвятою Марині Поплавській. До її Дня народження, 9 березня, актори записали ліричну композицію, де закликали пам’ятати королеву гумору.

— Час нещадно видирає фрагменти, епізоди й навіть роки з нашої пам’яті. Але ми не хочемо її забувати. Ми не хочемо, щоб ви її забували. Тому співаємо цю пісню в переддень Дня народження дуже близької нам людини, — сказав зі сцени глядачам Єгор Крутоголов.

Він додав, що Марина дуже любила свою країну й готова була віддати за неї своє життя. Це був останній номер «Дизель Шоу» 23 лютого. А за декілька годин усі ми прокинулися від перших вибухів у зовсім іншій реальності, у якій живемо ось уже 4 місяці поспіль.

Обов’язково подивіться нашу міжнародну прем’єру «Дизель Шоу» 1 липня о 20:00 на ютуб-каналі «Гумор ICTV». Нехай наші номери об’єднають українців, розкиданих по всьому світу. Будемо вірити в найкраще та сміятися. Бо сміх рятує навіть у найскладніших обставинах.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.