ВМІСТИТИ ВСЕ ЖИТТЯ В ОДНУ ТРИВОЖНУ ВАЛІЗУ: ЯКІ РЕЧІ ВЗЯЛИ ІЗ СОБОЮ «ДИЗЕЛІ» 24 ЛЮТОГО?

Цієї п’ятниці стартує перша патріотична прем’єра нових випусків «Дизель Шоу», які знімалися наприкінці серпня на підтримку Збройних сил України. Команда не оминула важливу й досі болючу для всіх українців тему тривожної валізи. Але зробила це по-дизелівськи легко, смішно й подекуди іронічно. Піднімемо завісу над цим номером та розкажемо, які особливі речі поклали актори до своїх тривожних валіз 24 лютого. Деталі читайте далі.

Розпочнемо з Віки й Сашка, які зіграли головні ролі в новому номері. Подружжя знову розв’язує важливі життєві проблеми, які здебільшого створює Віка. Її героїня склала ну дуже тривожну валізу, у яку вмістила і пралку, і мікрохвильовку, і хлібопіч, і шафу із сукнями, і навіть унітаз, аби це не вкрали ласі до благ цивілізації окупанти! І це неповний перелік.

— Паспорт на мікрохвильовку, на пилосос, страховка на пралку, фен! — здивований знахідками у тривожній валізі герой Сашка Бережка.

Сам актор поділився, що тривожну валізу не складав, бо не збирався нікуди їхати.

— У мене там є маленька аптечка, необхідні речі на перший час, 2–3 консерви. Усе це вміщається в маленький рюкзачок, який тривожною валізою точно не назвеш, — розповідає він. — Дружина питала, що краще зібрати, якщо кудись їхати: документи, гроші. Усе. Не можна ж забрати із собою книги, які дорогі для мене. Це, на жаль, не вмістиш у жодну тривожну валізу.

А от Вікторія Булітко збирала тривожну валізу. Звісно, не таку масштабну, як її героїня.

— За декілька тижнів до початку повномасштабної війни було багато тривожних новин. За кілька тижнів до наших концертів я почала готувати деякі речі про всяк випадок: документи, зарядки, павербанки. Те, що із собою можна взяти, і те, що може мене ідентифікувати як особу. Одяг, їжу я не складала, — пригадала Віка. — 22 та 23 лютого в нас були концерти «Дизель Шоу». Пам’ятаю, як ми забігали переодягнутися після номерів і читали новини — не сценарії, не дивилися, як йдуть інші номери на сцені. Ми всі перебували в такій напрузі. Після виступів я одразу поїхала додому, бо відчувала, що треба бути до чогось такого готовою. Так воно й вийшло.

Її колега Яна Глущенко була змушена виїхати за кордон із маленьким сином. І часу на збирання жодних валіз у неї не було.

— Ми дуже швидко виїжджали з дому. Я взяла із собою лише маленьку валізу, у яку поклала декілька речей сина. І все. Мої речі нам потім передавали. Але найголовніша річ, яка завжди була та є зі мною — моя обручка. Я її ніколи не знімаю, — розповіла Яна.

Не встиг покласти до своєї тривожної валізи одну особливу для себе річ і Євген Сморігін. Її потім передали актору в іншій країні, куди він так само вимушено поїхав зі своєю родиною.

— Я люблю готувати і знаю, що мені потрібні гострі ножі. Тому я купив собі професійну ножеточку. Спочатку я її не взяв із собою, бо сподівався за декілька тижнів повернутися. Але вже за місяць мені її передали посилкою, — поділився Женя.

Пляшки для води й теплий домашній халат — без цього не переступила поріг у невідомість Юлія Мотрук і похапцем поклала їх до своєї тривожної сумки.

— У нас не було тривожних валізок, тому збиратися треба було терміново. Які речі збирати, до пуття не знала. Але обов’язково поклала халат. Сказала чоловікові: без нього не вийду! Мені більше й не потрібно було речей, — зізнається Юля. — Взагалі, коли повернуся додому й почнуться зйомки «Дизель Шоу», буду приїздити в халаті. Така моя мрія.

А ми дуже мріємо, щоб усі українці більше ніколи не складали тривожних валіз. І згадували про цей період з усмішкою та гумором. Як, наприклад, це роблять наші герої в новому номері «Дизель Шоу». Дивіться його вже цієї п’ятниці о 20:00 ТІЛЬКИ на ютуб-каналах «Гумор ICTV», «Дизель Студіо» та «Дизель Українські Серіали». Кожен ваш перегляд — унікальний донат, який йде у благодійний «Дизель Фонд» на підтримку військових ЗСУ. Допомагаймо разом!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.