НОВІ КОНЦЕРТИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! ГОТУЄМО МЕГАГРАНДІОЗНУ КОЗАЦЬКУ ПРЕМ’ЄРУ!

Лічені години до початку нового козацького концерту «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України. Актори активно репетирують нові номери, аби здивувати глядачів у залі. А дивувати буде чим! Бо «дизелі» інакше не вміють і продовжать зухвало жартувати над ворогами!

Гумористичний марафон на підтримку Збройних сил України триває: «дизелі» далі підносять бойовий дух прихильників новими виступами та збирають кошти на допомогу українським воякам. Попри все, зустрічі почнуться вже сьогодні!

— Цього тижня ворог сильно надокучав нерви кожному українцю. Але нас так просто не залякаєш. Ми вже не ті, що були 24 лютого й раніше. У нас немає страху — лише злість, лють і велика жага боротися до перемоги. Тому ми вирішили не переносити концерти. Перший стартує вже сьогодні. Тривають останні приготування, і ми вирушаємо на сцену — у бій! — розповідає шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Кілька тижнів актори щодня проводили творчі репетиції — навіть під звуки вибухів. Вони в захваті від нових історій! На сцені з’являться дуже колоритні персонажі, які будуть як героями, так і антигероями сьогодення.

— Ми не можемо абстрагуватися й розповідати про щось нейтральне. «Дизель Шоу» — це завжди про актуальність, про те, що хвилює кожного українця, де б він не був. Тому й наші герої перегукуються з життям. Та й вороги «підкидають» нам таких персонажів, що просто гріх не взяти їх у роботу та не висміяти зі сцени. Це історії, написані життям. Інакше бути не може, — каже художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов.

Концерти, а особливо перший виступ, «дизелі» присвячують козацтву. Бо саме сьогодні, 14 жовтня, відзначають важливі свята: День українського козацтва, День захисників і захисниць України та Покрову.

— Тема козацтва вже традиційна для «Дизель Шоу». Один із лютневих концертів ми теж присвятили їй, і тоді це стало дуже символічно, це показало наш дух і незламний характер, — додає креативний продюсер «Дизель Шоу» Михайло Шинкаренко. — З нетерпінням чекаємо всіх у глядацькій залі. Будуть актуальні історії, улюблені герої та, звісно, найкраща гумористична команда.

«Дизелі» продовжують збір до благодійної організації «Дизель Фонд» на допомогу військовим. Минулого разу вдалося зібрати 800 тисяч гривень. І надходження тривають. Частину коштів витратили на закупівлю аптечок, медикаментів, дозиметрів, амуніції та автівок для оборонців України. Наразі відбувається обробка актуальних заявок. Боремося кожен на своєму фронті та рухаємося до мети проекту «Мільйон доларів для ЗСУ»! А тому будь-який внесок є важливим і наближає нашу перемогу.

Нагадуємо, що в МЦКМ (Жовтневий палац) працює бомбосховище. Тож у разі повітряної тривоги ми разом перечекаємо там ймовірну небезпеку, а далі продовжимо концерт. Бо ніхто й ніщо не зможе залякати справжніх українців.

А також чекаємо 15 та 16 жовтня! Встигніть придбати квитки!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.