ЛЮБИЛИ, ІНКОЛИ БОЯЛИСЯ, АЛЕ ВЧИЛИСЯ: «ДИЗЕЛІ» РОЗКАЗАЛИ ПРО УЛЮБЛЕНИХ УЧИТЕЛІВ

Вони прищеплювали любов до англійської, музики та навіть до алгебри. До Дня вчителя «дизелі» розповіли про шкільних викладачів, які відіграли важливу роль у їхньому житті. Хто ці надзвичайні люди, читайте просто зараз.

Єгор Крутоголов насамперед згадує вчительку англійської мови. Усього за рік роботи вона змогла передати художньому керівнику «Дизель Студіо» неймовірну любов до іноземної мови, якою він і досі намагається ділитися з усіма довкола.

— Вона прийшла працювати до нас у 8 класі. Перше, що попросила, — дістати наш підручник і викинути. Ми придбали втричі товстіший, пройшли його за рік. Потім я прийшов вступати на факультет іноземних мов, і на першому курсі нам видали саме його, — каже Єгор Крутоголов.

Вчителька вражала не тільки своїми знаннями, британською вимовою, але й манерами.

— Вона на своєму прикладі показувала, наскільки круто знати англійську, і я з головою поринув у вивчення цієї мови. Був на хорошому рахунку, — трохи хвалиться Єгор. — Шкода, що вона була з нами всього рік, після неї були вже не такі круті викладачі. Я намагався знайти її в соцмережах, але ніде її немає. Така загадкова жінка, яка відіграла велику роль.

Євген Сморігін своєю чергою розповідає, що любов до музики йому прищепила саме його вчителька. На ці заняття наш актор без перебільшень летів на крилах!

— Мою улюблену вчительку звати Ремма Петрівна Рижевич. Вона викладала фортепіано в музичному ліцеї при консерваторії. На її уроки я летів на крилах! Вона обожнювала свою роботу, готова була залишатися після уроків і додатково репетирувати. Її любов до музики виховала в мені таке ж кохання. Завдяки їй я зараз граю на роялі, — ділиться Євген.

До речі, Ремма Петрівна викладає й досі у 80 років!

— Я бажаю їй міцного здоров’я та нових випускників, — вітає актор.

А от Юлія Мотрук каже, що в неї не було улюбленої вчительки в школі. І декого вона взагалі боялася як вогню!

— Це була вчителька алгебри й геометрії. Усім своїм виглядом вона показувала, що нам капець. Усі її дуже боялися, зокрема і я, — згадує Юля. — Був період, коли я захворіла та пропустила багато уроків. Довелося брати додаткові заняття. Тут спрацював один із моїх принципів: хочеш перебороти страх — йди туди, де страшно. Мама домовилася саме з цією вчителькою, і ви не повірите, але в мене алгебра та геометрія «влетіли» так, наче я завжди все це знала. От така злюка виявилася офігезною вчителькою.

І попри те, що улюблених вчителів у неї не було, акторка виділяє ще двох викладачів, яким сьогодні дуже вдячна.

— Я обожнювала фізкультуру. Дякую вчителю, який ще змалечку закладав у мене прес, — каже вона. — А ще я дуже любила музику і спів. Особливо тоді, коли вчителька ставила мене за приклад і хвалила.

Юля зізналася, що нещодавно в Миколаєві її музичну школу й безпосередньо клас розбомбили росіяни. Такі виклики постали сьогодні перед вчителями України. Ми щиро дякуємо кожному за роботу й силу працювати далі попри все. Вітаємо з професійним святом і бажаємо більше магії навчання, як говорить Вікторія Булітко.

— У мене в школі були класні вчителі, пам’ятаю кожного. Але тоді, у зовсім юному віці, ще не могла до кінця оцінити справжню жагу до викладання. А от в університеті я дійсно зрозуміла й відчула, коли викладач одержимий (у хорошому сенсі слова) своєю професією. Тоді учні, студенти беруть його знання та кайфують від предмета. Саме за таких обставин народжується справжня магія навчання, — розповідає Віка.

Нагадуємо, що вже 14, 15 та 16 жовтня в МЦКМ (Жовтневий палац) відбудуться нові козацькі концерти «Дизель Шоу». Частину коштів команда передає Збройним силам України. Окрім того, триває збір до благодійного «Дизель Фонду». Квитки купуйте на сайті нашого концертного оператора. Підтримуємо наших захисників разом!

Нагадуємо, що вже 14, 15 та 16 жовтня в МЦКМ (Жовтневий палац) відбудуться нові козацькі концерти «Дизель Шоу». Частину коштів команда передає Збройним силам України. Окрім того, триває збір до благодійного «Дизель Фонду». Квитки купуйте на сайті нашого концертного оператора. Підтримуємо наших захисників разом!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.