«ДИЗЕЛЬ ШОУ» ОГОЛОШУЄ КОНЦЕРТИ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ!

Наприкінці серпня команда «Дизель Шоу» вийде на сцену МЦКМ у Києві з новими концертами «Поки жарти маємо, ми перемагаємо». Їх організовують на підтримку Збройних сил України. Що побачать глядачі та як можна долучитися до допомоги, читайте далі.

«Дизель Шоу» знову збирає прихильників у глядацькій залі. Тепер у воєнних реаліях і задля важливої мети — допомоги українському війську.

— Уперше за півроку повномасштабної війни ми організовуємо нові концерти. Останні пройшли в лютому в Палаці «Україна», буквально за декілька годин до вторгнення фашистів. Ще декілька місяців тому ми не знали, чи зможемо знову зустрітися на сцені. Тепер впевнено кажемо: ТАК! Бо маємо дуже важливу ціль — допомогти військовослужбовцям Збройних сил України, — розповідає шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Нові концерти спеціально організовані на підтримку ЗСУ. Частину коштів від продажу квитків спрямують на потреби захисників України.

— Щохвилини військовослужбовці захищають наші життя, постійно ризикуючи своїми. Що маємо робити ми? Усіма силами допомагати фронту! «Дизель Студіо» постійно передає туди автівки, амуніцію, засоби зв’язку тощо. Вирішили вийти на більш високий рівень, але для цього потрібні гроші. Тому жартуємо, заробляємо й допомагаємо! Бо поки жарти маємо, ми перемагаємо! — стверджує Олексій Бланар. — Дехто запитує: а чи на часі зараз гумор? Хочемо впевнено заявити: ТАК! Бо це наша автентична зброя, яку треба ще міцніше тримати в руках. Гумор вміє не лише лікувати душі, а й допомагає загоювати рани. А справжній український гумор ще й допомагає сильніше гатити орків. Ось наш дієвий рецепт перемоги!

Команда готує абсолютно нову патріотичну програму суто українською мовою, як і обіцяв раніше художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов. Актори розкажуть історії про нові реалії. Деякі з них перегукуватимуться з їхнім особистим життям. Усе це, звісно, буде приправлено фірмовим «дизелівським» гумором.

— Що казати, якщо один із номерів має назву «путін помер!», чи не про це мріє кожен українець? Я щодня чекаю цієї новини, — інтригує Єгор Крутоголов. — Актори обов’язково згадають наших героїв, які сміливо боронять Україну й життя мільйонів українців. І волонтерам присвятимо номер, і натівцям, і патріотичним дітям. Тем багато, жартувати є про що.

Не забудуть «дизелі» і про свій соціально-побутовий гумор. Так, на сцені обов’язково з’являться звичні герої: пара Саша та Віка, бабуся Євгенія Михайлівна, Буся та горе-чиновник. Головне для артистів зараз — підтримка глядачів, за якими за півроку повномасштабної війни вже дуже скучили.

Концерти пройдуть чотири дні поспіль: 28 серпня, 29 серпня, 30 серпня та 31 серпня в МЦКМ (Жовтневий палац) за адресою Алея Героїв Небесної Сотні, 1. Там є бомбосховище, де можна буде перечекати небезпеку в разі повітряної тривоги. І, звісно, з гумором. Актори обіцяють жартувати навіть там.

Традиційно здійснюватиметься зйомка, аби потім об’єднати українців в усьому світі. Станьте першими, хто побачить нові номери улюбленців мільйонів. Купуйте квитки вже зараз на сторінці нашого концертного оператора: (посилання). Гумор — наша зброя, разом до перемоги!

— Хочемо зауважити: ці концерти організовані суто на підтримку ЗСУ. Ті, які планувалися на квітень у Палаці «Україна», обов’язково відбудуться, коли це дозволить ситуація у країні. Про нові дати ми обов’язково повідомимо. Україна понад усе! — додає Єгор Крутоголов.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах«Дизель Студіо» у соціальних мережах.