БОЯВСЯ ПОБАЧИТИ ЗРУЙНОВАНЕ МІСТО: ЄГОР КРУТОГОЛОВ РОЗПОВІВ, ЯК ВИГЛЯДАЄ ЙОГО РІДНИЙ МИКОЛАЇВ ПІСЛЯ ПІВРОКУ ВІЙНИ

Уперше за півроку повномасштабної війни художній керівник «Дизель Студіо» відвідав рідний Миколаїв. Чоловік зізнався, що боявся туди їхати. Але не через постійні обстріли. Що зупиняло Єгора Крутоголова та як зустрів його Миколаїв — читайте далі.

Місто, де минуло дитинство. Місто, яке назавжди запам’яталося прогулянками з батьками Собороною вулицею. Місто, у якому вперше закохався і зустрів свою дружину. Саме так, із теплом і любов’ю, Єгор Крутоголов розповідає про рідний Миколаїв. Він лише нещодавно відвідав місто, де не був від початку повномасштабної війни.

— Я боявся їхати не тому, що стріляють, а тому, що боявся побачити зруйноване місто, моє зруйноване дитинство та спогади, — відверто сказав Єгор Крутоголов. — Коли дивився всі новини та відео з розстрілами міста, у мене починало щось щеміти всередині. І я навіть не знаю, що саме. Чи то маленький хлопчик, який ходив цими вулицями, знайомився з першими друзями, зустрічав перше кохання, ходив із мамою і татом гуляти Соборною, їсти морозиво в «Прохладі» або дивитися, як спускають на воду якусь величезну посудину, що через 30 років пішла на дно Чорного моря, у яке я вперше у своєму житті занирнув. Чи то защеміло в дорослого дядька, який розуміє, скільки коштує відбудувати кожний будинок, скільки на це піде часу та зусиль і що людські життя не повернути…

Миколаїв зустрів актора дощем та грозою. Та попри постійні обстріли, вразив людьми й життям.

— Ми побачили місто живим, де люди кудись йшли, не бігли, кудись їхали, думали про щось своє. Так, коли бачиш місця прильотів, ти розумієш масштаби агресії росії, але завдяки роботі комунальників місто не виглядає жахливим. Воно трохи пригнічене, трохи обурене, трохи небагатолюдне, але місто живе, місто тримається, місто працює, — ділиться Єгор.

Разом із Крутоголовим до Миколаєва приїхали шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар та креативний продюсер Михайло Шинкаренко. Вони особисто привезли антидрон для наших військових. Це апарат, який дозволить глушити ворожі БПЛА. Його вдалося придбати завдяки допомозі прихильників «Дизель Шоу», які долучилися до збору коштів. Декілька місяців тому про цю потребу розповів Єгору Крутоголову голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. І ось керівники студії особисто передали антидрон.

— Доставити антидрон в рідне місто — було моє особисте завдання, — говорить Єгор. — Зустріч із Віталієм Кімом взагалі додала оптимізму, і я радий, що така людина є в Миколаєва. Мені навіть не хочеться уявляти, що б було, якби його не було.

Подорож до рідного міста дала зрозуміти Єгору Крутоголову важливу річ.

— Миколаїв вони [росіяни — ред.] не отримають — «кішка тонка»! Там живуть сильні люди, які не збираються нікому віддавати свій дім, яким би він не був. А жаліти Миколаїв не потрібно. Йому потрібно допомагати тримати весь південь нашої країни, чим ми і збираємося займатися надалі, — упевнено заявив Єгор Крутоголов.

Детальніше про допомогу військовим читайте тут. І не забувайте, що вже 28, 29, 30 та 31 серпня в МЦКМ (Жовтневий палац) відбудуться абсолютно нові концерти «Дизель Шоу» на підтримку захисників України. Придбати квитки можна вже зараз на сайті концертного оператора. Бо поки жарти маємо — ми перемагаємо. Разом до перемоги!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах«Дизель Студіо» у соціальних мережах.