ЯКЩО Я ПІДНІМУСЯ НА ГОРУ, ВІЙНА СКОРО ЗАКІНЧИТЬСЯ: ЮЛІЯ МОТРУК ПРО СХОДЖЕННЯ НА ГОВЕРЛУ І МІЖНАРОДНУ ПРЕМ’ЄРУ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» 1 ЛИПНЯ

Наша Юлія Мотрук підкорює нові вершини! Буквально. Разом зі своїм чоловіком Леонідом акторка піднялася на Говерлу. Підйом для Юлі виявився надскладним! Але вона змогла вмотивувати себе всього однією фразою та подолати 2061 метр. Про це та деталі нового міжнародного випуску «Дизель Шоу», читайте далі.

Якщо пригоди самі тебе не знаходять, сміливо йди їм назустріч. Саме так вчинила наша акторка й підкорила першу у своєму житті гору!

— Я не думала, що це буде так складно. Нам сказали, мовляв, ось там проїдете, тут поставите машину й далі пішки трохи підніметесь. Але це на словах! Ми їхали півтори години: каміння, серпантини, багнюка. Було дуже страшно! Але краєвиди гарні: озера, ліси, водоспади, — згадує Юля.

Таким був початок пригоди. Адже потім гора випробовувала її на міцність духу.

— Далі ми підіймалися пішки, бо їхати вже не було змоги. Йшли 4 години і 20 хвилин. Це було неймовірно складно! На останніх кількохстах метрах я вже здавалася остаточно. Дивилася на гору й думала: так тут йти 5 хвилин. Але то тільки здавалося. Я вмотивувала себе думкою: якщо зараз піднімуся, війна скоро закінчиться, — зізнається Мотрук.

І Говерла таки підкорилася нашій Юлі!

— На вершині в мене були сльози радості: я це змогла! Я ніколи не піднімалася на жодну гору. Тільки в Миколаєві по пісках ганяла, — сміється Юля. — Хочеться ще. Але пам’ятайте ті, хто хоче повторити наш подвиг: обирайте правильне взуття й захищений одяг. Це важливо в таких підйомах.

Такою ж підкорювачкою нових вершин виявилася і героїня Юлі в новому номері міжнародної прем’єри «Дизель Шоу» — доярка з Бердичева, яка приїхала влаштовуватися до столичного стриптиз-клубу!

— Моя героїня — відчайдушна жіночка: прийшла, добилася того, що треба. Нічого не соромиться і не боїться. Бійтеся краще ви її, бо, чую, після перемоги буде продовження її пригод, — інтригує Юля.  

Побачити новий номер і Юлю Мотрук у дуже несподіваній ролі ви можете вже цієї п’ятниці. 1 липня о 20:00 ТІЛЬКИ на нашому ютуб-каналі «Гумор ICTV» дивіться міжнародну прем’єру «Дизель Шоу»!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.