ДОЗВОЛЯЮТЬ ЗАЛІЗТИ У ФОНТАН І ГОТУЮТЬ СНІДАНОК: АКТОРИ «ДИЗЕЛЬ СТУДІО» ПОДІЛИЛИСЯ ІСТОРІЯМИ ДО ДНЯ БАТЬКА

Щороку у третю неділю червня ми відзначаємо особливе свято — День батька. Наші актори поділилися унікальними розповідями про те, які вони насправді папаньки для своїх дітей, а дівчата згадали, за що вдячні своїм батькам. Детальніше далі.

Слухаючи розповідь художнього керівника «Дизель Студіо» Єгора Крутоголова, думаєш: от би всім дітям такого татуся.

— Якщо мій молодший син Макс хоче залізти у фонтан, я допоможу йому це зробити, попередньо потурбувавшись про безпеку. Правда, у цьому мене не зовсім підтримують батьки інших дітей, які кричать, що теж так хочуть. Але я щасливий, коли мої діти щасливі, — каже актор.

Єгор старається бути справжнім другом для своїх синів, а не вчителем чи вихователем. Хоча зізнається: за потреби може ввімкнути «суворого поліцейського».

— Я намагаюся дотримуватися «золотої середини», але перевага трохи в бік дружби. Особливо зараз. Зі старшим Левом та його друзями я можу піти в кіно, бо розумію, що дітям треба спілкуватися. Можу дозволити зібратися всім у нас погратися, — ділиться Єгор.

Більше часу зі своїми трьома дітьми проводить і татко Євген Сморігін. Актор розповів, що навіть навчився омлет готувати щоранку!

— Майже щоранку я готую для всієї родини омлет. Для цього спеціально придбав велику сковорідку. Беру найрізноманітніші інгредієнти, аби вони тільки поєднувалися. Але найголовніший секрет — готувати з любов’ю. Тепер діти просять зранку омлет від тата, — розказує актор. — Ми багато часу проводимо разом, граємо в різні настільні ігри. Ця звичка дозволяє зараз зберігати спокій.

Яна Глущенко зізнається, що дуже скучила за своїм батьком.

— Мій тато — колишній військовий. Він не особливо демонстрував свої почуття. Але коли мені виповнилося 35, він мені сказав: я тебе люблю. Це дуже багато для мене значить. Тато навчив мене бути стриманішою і мудрішою у всьому. Це, мабуть, найголовніші такі поради від нього, — ділиться акторка.

Водночас Юлія Мотрук впевнено каже, що її тато пишається нею.

— Він учив мене ніколи нічого не боятися, бо я — Мотрук, а в Мотруків усе завжди виходить. Я знаю, що він мною пишається. Пишається тим, якою людиною я стала, — розказує Юля.

Працелюбність і бажання допомагати людям їй точно передалися від батька.

— Тато — добра душа. Він ладен поділитися своїм останнім, аби допомогти комусь. Ніколи не відмовляє.

Працездатність і вміння самостійно розв’язувати проблеми — цього навчив Вікторію Булітко її тато. Акторка зізнається, що для неї він є прикладом у ставленні до життя та своєї родини. Проте в дитинстві вона була не дуже слухняною дівчинкою, а ще тоді трапилася історія, за яку їй досі соромно.

— У школі я палила. Причому спочатку брехала й доводила батькам зворотне, а потім вони мене побачили з цигаркою в руках. Пам’ятаю, що тато тоді мовчав, а мама так спокійно, але дуже суворо мене сварила. Декілька годин я боялася повертатися додому, так тоді було соромно, — згадує Віка.

Для кожного з нас тато — це особлива людина. І в кожного з нас є такі історії, за які соромно, і точно є моменти, за які ми щиро дякуємо нашим найріднішим. Обов’язково привітайте ваших татусів — телефоном або теплими обіймами.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.