БАТЬКО НАШ – БАНДЕРА: ВЕРКА СЕРДЮЧКА НА «ДИЗЕЛІ» ШОКУВАЛА НЕОЧІКУВАНИМ РЕПЕРТУАРОМ (+ВІДЕО)

Концерти «Дизель Шоу» завжди яскраві та незабутні. І дивують не лише «дизелі», а й запрошені гості. Так, на новорічному концерті Вєрка Сердючка зі сцени заспівала пісню про Степана Бандеру.

Там, де вона – абсолютне свято. І «дизелі» не могли не запросити найголовнішу зірку (доказ цього – зірка на її голові) у новорічне «Дизель Шоу». Вєрка Сердючка запалила на сцені Палацу «Україна» та порадувала одразу двома своїми суперхітами. Хоча цього могло б і не статися! Адже перед виходом Вєрку не пускали на сцену! Виною тому covid-сертифікат. У Андрія Данилка він був, а у Віри Сердючки – ні.

– Це абсолютна імпровізація, і ми завжди чекаємо її від цього артиста. Вєрка Сердючка вміє не лише «розривати» танцями зал, а й жартувати, що не просто можна, а потрібно на сцені «Дизель Шоу», – каже шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Добре, що проблема вирішилася, Вєрка виступила та виконала навіть не дві, а три пісні.

– Батько наш – Бандера. Україна – мати. Ми за Україну будем воювати, – заспівала зі сцени артистка, коли дівчинка вручила їй квіти. Зал зустрів пісню оваціями та підспівував коханій артистці.

Це було невипадково.

– Дуже символічно, що мені (Вірі Сердючці, – ред.) 30 років. І нашій незалежній Україні теж 30 років, — сказала за лаштунками шоу артистка.

І подібні імпровізації на концертах «Дизель Шоу» не рідкість. Побачити їх можна тільки у глядацькій залі! Тож чекаємо всіх 22 та 23 лютого на весняних концертах «Дизель Шоу», де продовжимо дивувати.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.