ЄГОР КРУТОГОЛОВ: МІЙ МОЛОДШИЙ СИН МОГ ЗІГРАТИ ЗІ МНОЮ У 4-МУ СЕЗОНІ «ПАПАНЬОК»

31 січня вийде довгоочікувана прем’єра 4-го сезону серіалу «Папаньки». Ми знову зустрінемося з улюбленими героями, їхніми великими, веселими та дружними сім’ями. Наприклад, родина Козаченків розширилася – у головного героя народився молодший син. Єгор Крутоголов розповів, хто міг зіграти цю роль, як проходили зйомки з юним актором і які пригоди чекають на його героя у новому сезоні.

Поки старший син Єгора Крутоголова Лев з успіхом підкорює гоночні траси на картингу, молодший Макс поки, так би мовити, шукає себе. Ну, він ще зовсім малий. Хоча хлопчик був за крок до того, щоб піти стопами свого талановитого батька. Актор розповів, що на роль молодшого Козаченка – Борі – пробували його справжнього сина Макса.

– Так, ми пробували Макса на роль мого екранного сина Борі, але він виявився надто дорослим для цієї ролі, – ділиться подробицями Єгор. – У нас ніякого блату – на цю роль обрали того, хто найкраще у мене сидів на руках і тусувався.

Малюк був найменшим не тільки для цієї ролі, а й у принципі на всьому знімальному майданчику 4 сезону «Папаньок». Але, незважаючи на свій юний вік, він дуже точно впорався з усіма завданнями: активно грався, гарно посміхався та дуже смачно їв у кадрі. У цьому ви самі можете переконатися та оцінити наш новий юний талант уже 31 січня.

Повертаючись до історії з Максом, Єгор не відкидає ідею з акторством для свого молодшого сина.

– Макс дуже схожий на мене. Коли Льова брав його маленьким на руки, ми жартували, що він тримає свого тата тільки у мініатюрі, – сміється Єгор. Подивимося. Якщо він матиме акторський талант і йому самому це подобатиметься – будь ласка. Я буду тільки за такий розвиток сюжету. І допоможу чим зможу.

Головний принцип виховання синів у Єгора Крутоголова – прислухатися до їхніх бажань. А якщо вони співпадуть із улюбленими заняттями актора – буде лише плюс.

– Мій старший син займається картингом. І любов до машин у нього від мене. Але я не наполягав на цьому занятті. Адже дотримуюся теорії, що людині має бути найцікавіше. Тільки тоді він може досягти успіхів у тій чи іншій сфері, – ділиться Єгор.

Саме тому Єгор не став би займатися бізнесом як його герой. Так, у 4-му сезоні Козаченко освоюватиме принципи управління готелем та паралельно з цим боротиметься зі своїм ненадійним партнером у виконанні Павла Алдошина.

– Особисто я не став би займатися ніяким іншим бізнесом, крім мені зрозумілого шоу-бізнесу, – каже Єгор Крутоголов. – Для іншої сфери потрібні певні знання. Але я не відкидаю цієї ідеї – можливо колись спробую щось нове. Але поки що для цього потрібно добре попрацювати – зібрати стартовий капітал.

Що незмінним залишиться у родині Козаченків, так це кохання та повага, каже Єгор Крутоголов. Незважаючи на певні труднощі після народження нового маленького члена сім’ї, взаємини його героя з дружиною Світланою у виконанні Лілії Ребрик будуть гармонійними та стабільними.

Отже, з нетерпінням чекаємо на початок 4 сезону серіалу «Папаньки» 31 січня о 20:15. Нові серії шукайте на наших ютуб-каналах, а всі подробиці та ексклюзивну інформацію – у соцмережах.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.