АВГОЛЕМОНО, КУРСИ «ЯК ЗРОБИТИ ГУБИ КАЧЕЧКОЮ», ЗУСТРІЧ БАБЦІ Й ДЕПУТАТА: ЩО БУДЕ В НОВОМУ ВИПУСКУ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» 26 СЕРПНЯ?

26 серпня виходить новий випуск «Дизель Шоу», номери якого записувалися в переддень повномасштабної війни. Прем’єра вже заряджена на успіх, бо покажемо найсмішніші історії, улюблених героїв та неочікувані розв’язки відомих сюжетів! Більше подробиць (але без спойлерів) — у нашому матеріалі!

Авголемоно, кіфлики та калатрава — це ще неповний список страв, які нещодавно з’явились у шкільному меню. Попри дещо дивні назви, вони на 100% корисні. Звісно, за умови правильного приготування. А з цим у наших школах, як виявилося, велика проблема. Тому все як звучить, так і смакує. На це і звернули увагу актори «Дизель Шоу» в новому номері. Одну з головних ролей зіграв Єгор Крутоголов.

— У цій історії в мене жіноча роль — я граю одну з кухарок. Колоритну, яскраву жіночку, яку кожен із нас точно бодай раз бачив у шкільних їдальнях. Ми сміємося з цих героїв, але разом із тим у деяких моментах вони мають рацію. Нова система харчування — це добре. Але починати її треба із заміни старого обладнання на нове, спеціально пристосоване до приготування нової їжі. Набирати професійний персонал, який уміє з цим працювати. А в останню чергу має бути вже меню. На практиці ми пішли зворотним шляхом і отримали те, що отримали, — поділився Єгор.

Попри серйозність теми, «дизелі» приправляють її фірмовими жартами й показують інший бік… їдальні. Приготувати нові страви за корисним меню можна, але що робити зі старими? Дізнаєтеся вже цієї п’ятниці в неймовірній прем’єрі «Дизель Шоу».

А ще ви станете свідками одвічних баталій Саші та Яни. Цього разу легендарна пара сперечатиметься через курси саморозвитку! Так-так, Яна нарешті хоче взятися за розум, але поки вхопилася за гаманець Сашка і спустила декілька тисяч на найбезглуздіші, але такі популярні нині курси. Наприклад, як зробити губи качечкою та не зламати спину.

— Особисто я ніколи не ходила на жодні курси саморозвитку й ніколи на них не піду. Краще знайду необхідну літературу й почитаю. Але в моєї героїні інша думка щодо цього, — поділилася Яна Глущенко.

А от її сценічний чоловік і колега Олександр Бережок відвідував деякі заходи.

— Є цікаві зустрічі з відомими режисерами, сценаристами, діячами кіно. Цікаво послухати їхні думки, побачити зворотний бік творчості, взяти для себе якісь професійні поради. А всі новомодні курси — це не про мене. Сьогодні це перетворилося на своєрідний бізнес і люди почали думати чужими шаблонними ідеями, що не дуже добре, на мою думку. Але номер дуже смішний. Ми сподіваємося, що деякі глядачі побачать себе збоку й задумаються, чи треба їм такий «саморозвиток», — розповів Бережок.

У новому випуску буде продовження легендарного номера про озвучування казки, цього разу чеської. Наш унікальний диктор знову знайде такий підтекст, що історія про «50 відтінків сірого» здасться всім квіточками.

Родзинок у прем’єру значно додасть номер про зустріч бабці й депутата в чистилищі. Нарешті у старенької є можливість віч-на-віч поставити всі запитання слузі народу та навіть зробити так, аби він отримав по заслугах за всі свої багатотомні гріхи. Але розсудить усіх апостол Петро. Цю роль унікально виконає Дмитро Танкович.

— Так, я граю апостола Петра. Якби не я, то хто б зіграв цю роль? Усе абсолютно логічно. Чи можна назвати це кар’єрним зростанням? Так. Тобто в акторському плані я вже доріс до такої ролі, — традиційно віджартовувався за лаштунками Танкович.

І, мабуть, логічно провести літню спеку історією із засніжених Українських Карпат. Так, у фіналі ми познайомимося з горе-австрійцем, який приїхав відпочити, але натомість потрапив у квест на виживання!

Обов’язково дивіться! Починаємо о 20:00 ТІЛЬКИ на нашому ютуб-каналі «Гумор ICTV». Ваші перегляди улюблених проектів — це унікальні донати, що зараховуються в благодійний «Дизель Фонд» на допомогу нашим військовим. Тому не пропустіть початок і розкажіть друзям. Більше переглядів — більше внесків.

Окрім того, запрошуємо всіх на нові концерти «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України! Вони відбудуться вже 28, 29, 30 та 31 серпня в МЦКМ (Жовтневий палац). Частину коштів спрямовуємо на потреби наших захисників та організовуємо благодійний збір. Долучайтеся. Разом до перемоги!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах«Дизель Студіо» у соціальних мережах.