ЛЮДИ ПИШУТЬ: ПРОДОВЖУЙТЕ! ЯНА ГЛУЩЕНКО ПРО ЗНАЧЕННЯ ГУМОРУ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Команда «Дизель Шоу» активно готується до нових концертів на підтримку Збройних сил України, що відбудуться вже наприкінці серпня. Актори розкажуть і покажуть свіжі історії, що віддзеркалюються в сучасному житті. Як завжди, додадуть порцію фірмових жартів, бо це зброя «дизелів». Як прихильники сприймають повернення команди та як реагують на гумор під час війни, розповіла акторка студії Яна Глущенко в ефірі інформаційного марафону «Єдині новини».

За останні півроку українці пережили чимало потрясінь. Наше життя перевернулося з ніг на голову й точно розділилося на «до» та «після». Змінилися пріоритети, сенс, звички та багато іншого. Але попри всі випробування кожен із нас намагається знайти баланс і бодай на декілька хвилин абстрагуватися, аби знайти сили боротися далі.

Прихильники «Дизель Шоу» знають, що наш гумор, наші номери й наші актори в найнесподіваніших образах уміють якнайкраще розважити хорошими жартами та неймовірними історіями. І навіть під час війни просять команду не зупинятися. Про це розповіла Яна Глущенко в інтерв’ю «Суспільному».

— Я розумію, що треба якось себе розбурхувати, аби намагатися нормально жити далі. Чимось себе радувати. Хоча сама усвідомлюю, що мені зараз не до гумору. Але він потрібний! Люди пишуть: давайте, продовжуйте, завдяки вам ми можемо трішки розслабитися, усміхнутися. Тому, якщо люди просять, ми будемо продовжувати це робити, — поділилася Яна.

На втіху всім прихильникам і з важливою метою «Дизель Шоу» покаже нові концерти! Вони відбудуться вже 28, 29, 30 та 31 у МЦКМ (Жовтневий палац) на підтримку військовослужбовців Збройних сил України. Команда організовує благодійний збір, до якого може долучитися кожен, будь-який внесок важливий. Окрім того, частину коштів із продажу квитків передасть на потреби наших захисників. Обирайте зручну дату та одразу бронюйте місця в залі на сайті нашого концертного оператора.

«Дизель Студіо» продовжує допомагати тим, хто ціною власного життя захищає наші. Нещодавно передала оборонцям Миколаєва антидрон для ефективної боротьби з ворожими БПЛА, авто й захисну амуніцію. Відкрила офіційну Благодійну організацію «Дизель Фонд», куди ви можете задонатити просто зараз. Кошти підуть на придбання вантажівок для військових на передовій. Впевнено крокуємо разом до спільної перемоги!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах«Дизель Студіо» у соціальних мережах.