РІДНИЙ МИКОЛАЄВЕ, ТРИМАЙСЯ! «ДИЗЕЛІ»-МИКОЛАЇВЦІ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО РІДНОГО МІСТА!

147 днів пекельних обстрілів! Миколаїв перетворився на одну з найгарячіших точок на військовій карті України. Рашисти нещадно гатять по житлових кварталах, вбивають і калічать мирних мешканців. Але миколаївці не здаються! Зі словами підтримки до цих мужнів українців звернулися актори «Дизель Студіо», які народилися в Миколаєві та яким щодня болить кожний обстріл рідного міста.

Миколаїв — місто-герой! — стверджує Євген Гашенко. Його підтримують Єгор Крутоголов, Юлія Мотрук та Олександр Бережок.

Актори-миколаївці записали відеозвернення до рідного міста, де без прикрас розповіли всю правду про життя його мешканців упродовж останніх місяців.

— Там будинки, лікарні горять. Там на місто ракети скидають. Миколаївці майже не сплять, їх фашисти підступно вбивають, — каже Єгор Крутоголов.

Від кожної новини про чергові обстріли в акторів стискається серце. Прилітає по місцях, де проходило їхнє дитинство та юність. Рашисти руйнують школи, заклади культури та об’єкти інфраструктури. Але місто вперто стоїть, захищає весь південь і не дає військам «ерефії» нахабно розлізтися Україною далі.

— Вірю, що вистоїш ти! Ти — герой, а герої — не плачуть! — говорить Євген Гашенко.

— З Миколаєва звільнять Херсон. Ну, а поки тримайся, прошу, — додає Юлія Мотрук.

— Бо скоро настане той день, — впевнений Олександр Бережок.

І ми переконані, що скоро настане той омріяний день перемоги та звільнення всіх територій України. Принагідно дякуємо миколаївцям за їхню мужність і витримку. Повну версію відео дивіться за цим посиланням:

В основі лежить вірш невідомого автора. Автори «Дизель Студіо» його дещо допрацювали, але неодмінно готові вказати ім’я справжнього автора. Якщо це ваші рядки, напишіть нам! Дякуємо за те, що не мовчите.

Віримо в Збройні сили України! Віримо в нашу перемогу!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах«Дизель Студіо» у соціальних мережах.