ДОПОМАГАЄМО ТИМ, ХТО ЗАХИЩАЄ НАС: «ДИЗЕЛЬ СТУДІО» ПЕРЕДАЛА НАДСУЧАСНІ БРОНЕЖИЛЕТИ МИКОЛАЇВЦЯМ

Вони захищають нас, а ми допомагаємо захистити їх! Команда «Дизель Студіо» передала надсучасні бронежилети захисникам Миколаєва. Усі подробиці — у матеріалі.

Миколаїв — одна з найгарячіших точок на військовій карті України. Лише за останню добу було зафіксовано 24 «прильоти» ракет. На щастя, усі живі. Однак, є руйнування медичних закладів і житлових будинків. Як завжди, окупанти розпочали підступний обстріл о 4 ранку.

— Вони бісяться. Наші військові працюють чітко: палять не тільки склади із БК, але й командні пункти з генералами. По-моєму, наш Миколаїв — лідер зі знищення генералів. Місце в нас таке: тільки вони приїдуть, тільки когось призначать нового — і кирдик. Разом із заступниками — на концерт кобзона, розповів у своєму ранковому відеозверненні голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. — Але Святий Миколай і ЗСУ нас бережуть.

А ми допомагаємо берегти наших Святих Миколаїв зі Збройних сил України. Так, один із підрозділів отримав від «Дизель Студіо» 5 захисних американських бронежилетів. Їхня унікальність полягає в надлегкій вазі — усього 8 кг. Завдяки додатковим спеціальним м’яким пластинам, які «гасять» енергію при потраплянні кулі, ребра та органи залишаються абсолютно неушкодженими.

— Ми дякуємо нашому другові з Вашингтона, який допоміг із логістикою доставки. Бронежилети, каски та інша захисна амуніція — найголовніше, що зараз потрібне нашим військовим. Бо тільки за минулий тиждень Міноборони передало понад 14 тисяч бронежилетів для ЗСУ. Ми допомагаємо своїми силами. Дуже довго чекали на ці бронежилети, але очікування було того варте. Життя кожного захисника України — безцінне, — розповів шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Окрім того, він натякнув про великий сюрприз, який студія готує для Миколаєва. Про це ми обов’язково повідомимо згодом.

Нагадаємо, напередодні команда «Дизель Студіо» передала бронежилети й каски захисникам Житомира. Працюємо на перемогу та віримо в наші Збройні сили України!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.