4 МІЛЬЙОНИ ПІДПИСНИКІВ: «ДИЗЕЛЬ СТУДІО» ТРИМАЄ ГУМОРИСТИЧНИЙ ФРОНТ!

«Дизель Студіо» б’є власні рекорди! Ютуб-канал «Гумор ICTV», де опубліковані прем’єри шоу та найкращі серіали від «дизелів», зібрав 4 мільйони підписників. У чому секрет успіху та наскільки важливий гумор сьогодні? Розказуємо далі.

«Дизель Студіо» продовжує свою роботу й тішить глядачів прем’єрами «Дизель Шоу». Тепер вони виходять на ютуб-каналі «Гумор ICTV», який нещодавно зібрав 4 мільйони підписників!

— Це дуже вагома цифра, і ми бачимо, як глядач скучив за своїм улюбленим шоу. «Дизель Шоу» щоразу ставало найрейтинговішою програмою вечірнього прайму п’ятниці. Глядачі багато уваги приділяють новинам, але при цьому вони хочуть відпочити й відволіктися. Так, на жаль, російські окупанти нахабно зірвали наші весняні прем’єри «Дизель Шоу», але попри все ми організовуємо їх у YouTube та задаємо нові рейтинги в нових умовах, — розповідає шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Те, що глядач скучив за шоу та улюбленим гумором, підтверджує також кількість переглядів першого бойового випуску. «Дизелі» змогли показати його більш ніж за місяць після знімань і приурочили до особливої дати — Міжнародного дня сміху. Так, прем’єру подивилося аж 2,3 мільйона глядачів

Усі наступні випуски зібрали по півмільйона переглядів. І це теж значні показники. Б’ють особисті рекорди переглядів і деякі номери. Зокрема, історію одного кастингу до стриптиз-клубу, на який прийшли вчителька, медсестра, доярка й бабуся, переглянуло вже 104 тисячі глядачів!

Окрім «Дизель Шоу», на каналі «Гумор ICTV» доступні найкращі випуски вже легендарного проекту «На Трьох». Так, один зі скетчкомів про жінку, яка ледь не народила на посту ДАІ, зібрав аж 40 мільйонів переглядів. Черговий рекорд! 

Серії ситкому «Вижити за будь-яку ціну» та улюбленого сімейного гумористичного серіалу «Папаньки» також щодня збирають тисячі глядачів.

— Гумор важливий, а український гумор — найкращий. Я сам виріс на українському гуморі, мене з дитинства привчали до гуморесок, комедійних вистав. Гумор — це наш генетичний код, який у найскладніші моменти життя підтримує нас і не дає зламатися. І, поки ми маємо в собі сили саме з гумором підходити до тих чи інших ситуацій, ми будемо непереможними, — додає Олексій Бланар.

Обов’язково підписуйтеся на наш канал «Гумор ICTV». Не пропустіть прем’єру наступного випуску «Дизель Шоу», що відбудеться вже 29 липня! 

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.