«ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, ПІСОК ВЗАГАЛІ НЕ МАЄ СМАКУ»: ЄВГЕН СМОРІГІН РОЗПОВІВ, НАВІЩО ЇВ ПІСОК НА ЗЙОМКАХ «ПАПАНЬОК»

Хтось готовий цілувати пісок, яким ходила кохана. А хтось погодився його їсти заради сцени у серіалі «Папаньки»! І цей хтось наш Євген Сморігін! Невже мистецтво настільки вимагає жертв і чи була якась альтернатива – актор ексклюзивно поділився подробицями знімального процесу.

Наш Євген Сморігін виявився самовідданим хлопцем. І готовим заради мистецтва пожертвувати власними смаковими рецепторами. В одній із сцен герой Жені мучиться від похмілля та уві сні шукає воду. Якоїсь миті йому вдається напитися, але раптом вода перетворюється на пісок.

– Взагалі я мав сипати в рот тростинний цукор. Але реквізитори не вгадали з кольором. Пісок, на якому я лежав, відрізнявся кольором від коричневого цукру у склянці. І у кадрі це було дуже помітно. Навіть фракція інша. Пісок дрібний, цукор більший. Режисер запитав художників, чи можна якось продезінфікувати справжній пісок? Після круглих очей та відповіді «У цих умовах це виключено», я зрозумів, що від мого рішення залежить якість епізоду. Насипали просто пісок (попередньо просіяли від великих фракцій – собачих какашок) і зняли з першого дубля. Виявилося, у піску взагалі немає смаку, – розкрив секрет зйомки цієї пам’ятної сцени Євген Сморігін.

А ви погодилися б з’їсти жменю піску заради мистецтва? Незалежно від відповіді обов’язково дивіться нові прем’єрні серії 4 сезону «Папанек» вже сьогодні о 20:15 на каналі СТБ та нашому ютуб-каналі.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.