«СТОЯВ КОМ У ГОРЛІ ТА БУЛИ СЛІЗИ»: НАТАЛКА ДЕНИСЕНКО РОЗПОВІЛА, ЯК ВЧИЛАСЯ ТАНЦЯМ НА ПІЛОНІ

Як ви вже зрозуміли, у 4 сезоні «Папаньок» стосунки Сашка та Тані, чиї ролі виконують Андрій Федінчик та Наталка Денисенко, посіли вагоме місце у всій історії. І вже з перших серій зацікавили своєю… пікантністю! Чи знали ви, що наша акторка вміє танцювати на пілоні? Як довго вона тренується та що не дозволило їй кинути заняття – ексклюзивно розповідає сама Наталка Денисенко.

 5 років тому вона прийшла на перше своє заняття з танців на пілоні з повною впевненістю, що зможе все!

– Тоді я регулярно займалася у залі, у мене була суперпідтягнута фігура, та я залізяки тягала, – із захопленням згадує Наталка. – А на пілоні у мене нічого не вийшло! Як виявилося, це важка праця!

Розповідає про першу спробу та першу ж поразку акторка. Але вона не здалася. Нехай недовго, але відвідувала тренування. Значна перерва сталася під час вагітності, але вже через півроку після пологів Наталці довелося згадати всі свої танцювальні навички.

– Я знімалася в одному проекті, де моя героїня мусить відпрацьовувати велику суму грошей у стрипклубі. Режисер запропонував посилити цю історію, і вигадав, що вона буде стриптизеркою. Я погодилася. Пішла на заняття з танців на пілоні, щоб мені поставили кілька рухів, – згадує Наталка. – Потім мене запросили на зйомки однієї передачі, щоб я розповіла про таке своє хобі. І після я стала нестабільно відвідувати заняття у клубі неподалік свого будинку.

Хоча судячи з відео в Інстаграмі акторки, не скажеш, що вона займається нестабільно.

– Це все завдяки моїй завзятості! У мене немає гнучкості, немає пластичності, немає розтяжки. Коли я тільки починала, у мене ком у горлі стояв і були сльози від того, що нічого не виходить. Але я просто йшла до мети всупереч собі, бажаючи розвивати гнучкість та сексуальність, – розкриває свій секрет успіху Наталка Денисенко.

А коли акторка дізналася, що всі ці навички стануть у пригоді під час зйомок 4 сезону «Папаньок», щиро зраділа!

– Я одразу прийшла до свого тренера та поставила завдання, що потрібно зробити короткий танець, який я зможу повторити у кадрі. Для мене це було важливим. Тому що під час імпровізації виникало якесь почуття сорому: та це не я зовсім, це не я можу так танцювати, – відкривається Наталка. – Це зараз завдяки танцям я переборола у собі всі страхи та відчула себе сексуальною, гнучкою красунею.

Хоча імпровізувати теж довелося у певний момент.

– Я забула, що у нас у «Папаньках» була ще одна сцена, коли Таня танцює для Сашка вже вдома. Згадала про неї, стоячи на майданчику. І тут уже була моя імпровізація. До речі, дуже непогана, – чисту правду говорить акторка.

Якщо ви раптом пропустили нові серії «Папанек» або хочете переглянути найцікавіші моменти – шукайте їх на нашому ютуб-каналі. А вже сьогодні о 20:15 дивимося всі разом дві прем’єрні серії на каналі СТБ і нашому ютуб-каналі.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.