ГРАЛИСЯ В ЕКСТРЕМАЛЬНІ ДОГАНЯЛКИ ТА РОБИЛИ БОМБОЧКИ: ЯК БЕШКЕТУВАЛИ У ДИТИНСТВІ АКТОРИ СЕРІАЛУ «ПАПАНЬКИ»

У нових серіях «Папаньок» ми поговоримо про… дитячі витівки! Їм навчатиме герой Андрія Федінчика, Сашко, свого екранного сина Шурика. За цим цікавим заняттям їх застане Раїса Романівна і… Що було далі, ви дізнаєтеся вже з прем’єри. А просто зараз наші інші папаньки – Єгор Крутоголов, Євген Гашенко та Євген Сморігін – розповіли, якими витівками промишляли у своєму дитинстві. Ви точно будете здивовані!

ЄГОР КРУТОГОЛОВ: «ДЗВОНИЛИ У ДВЕРІ ТА ТІКАЛИ».

Дзвонили у двері та тікали – це, мабуть, найменш шкідливе з усього переліку дитячих витівок, який озвучив нам Єгор Крутоголов. І цим переліком ми, звісно, поділимося з вами. Ось чим він промишляв у дитинстві разом із своїми друзями.

– Гралися в квача на дахах гаражів, курили в будиночку на дитячому майданчику, плювали на карбід, клали цвяхи на трамвайні колії, робили бомбочки із сурика та «сріблянки», робили самостріли, дзвонили у двері та тікали, лазили у заборонене бомбосховище, – розповідає Єгор.

Але це не все! У цьому списку знайшлося місце й для маленького злочину!

– Якось я навіть поцупив у магазині мандаринку, – резюмує свій список актор.

Чекали такого від нашого папаньки? Як бачимо, дитинство у нього точно не було нудним!

ЄВГЕН СМОРІГІН: «ЕКСТРЕМАЛЬНІ ДОГАНЯЛКИ».

Буремне дитинство мав іще один наш папанька – Євген Сморігін. Він грався зі своїми друзями в «екстремальні доганялки», від спогадів про які зараз мороз по шкірі. Зробимо важливий та необхідний спойлер: добре, що ніхто не постраждав!

– Ми жили поруч із будмайданчиком, де будувалися одразу три дванадцятиповерхові будинки. Коли заливається фундамент монолітного будинку, внизу залишається металева арматура, що стирчить зсередини бетону. Так ось, ми здогадалися грати в «екстремальні доганялки»! Бігали по верху фундаменту (вузьким бетонним перекриттям, майбутнім стінам кімнат) і наздоганяли одне одного. Завдання було не просто не впасти на арматуру, а ще й втекти від наздоганяючого. Досі із жахом згадую цю гру, – каже Женя.

Моторошно? Нагадаємо, що під час таких «екстремальних доганялок» ніхто не постраждав. На щастя.

ЄВГЕН ГАШЕНКО: «ДИТИНСТВО БУЛО ДОВОЛІ НЕБЕЗПЕЧНЕ».

Якщо вас здивували перелік та кількість дитячих витівок Єгора Крутоголова, то Євген Гашенко точно його переплюнув. Почнемо з найбільш безпечного, як каже Женя: подзвонити та втекти.

– Цим я теж займався. Що я зрозумів із того заняття, що вниз бігти безпечніше, ніж угору. Тому що у першому випадку можна просто вибігти на вулицю та втекти від розлютованої людини. А ось коли ти піднімаєшся вгору, тебе можуть чекати з великим бажанням відірвати вуха, – сміється Женя. Якось мені довелося вилазити через дах і тікати через інший під’їзд.

А ось основний і дуже оригінальний список дитячих витівок, який згадав Женя.

– Робили кульки з водою та кидали з даху. Мої друзі робили бомби, які вибухали так, що стіни тремтіли та залишалися величезні чорні сліди від цього. Робили самостріли, рогатки. Стріляли зеленими вишнями. Черешню крали. Заточували електроди для зварювання та робили дротики, кидалися ними потім. Ножами бавилися, коли в міста грали, де треба було їх кидати та відрізати собі частину умовного міста, – перераховує актор. Іноді мстилися недоброзичливим сусідам, у квартирах яких були двері з м’якою оббивкою. Збивали яйце та через шприц заливали його під оббивку дверей. Через кілька днів починало смердіти так, що їм доводилося міняти навіть двері.

Слухаючи всі ці історії у нас, та й у вас, мабуть, теж виникає логічне запитання: невже ці витівки проходили безкарно для наших героїв? Відповідаємо також на прикладі історії від Євгена Гашенка.

– Одного разу мій дідусь змайстрував нагайку з телевізійного кабелю. Не знаю навіщо, але мені прилетіло. Одного разу я трохи спізнився з прогулянки, і дід мене чатував, як воротар, біля будинку. Я намагався проскочити в нього під рукою, але мене наздогнала та сама нагайка. Дуже запам’ятався цей випадок, – згадав актор.

Чи наздоженуть покарання наших героїв? Незабаром дізнаєтесь. Обов’язково дивіться прем’єрні серії «Папаньок» о 20:15 на каналі СТБ та нашому ютуб-каналі.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.